Aneta Langerová naďalej vystupuje s koncertmi inšpirovanými jej úspešným projektom Na Radosti. Túto jar poteší aj svojich fanúšikov na Slovensku – už zajtra 9. apríla sa predstaví v Pezinku, 11. apríla vo Zvolene a 12. apríla v Čadci. Na všetkých troch koncertoch ju bude sprevádzať kapela a sláčikové trio.

28. novembra 2014 spôsobila Aneta Langerová zemetrasenie na českom hudobnom trhu vydaním albumu Na Radosti.  Vydanie  4. štúdiového albumu uznávanej a rešpektovanej českej skladateľky, speváčky a hudobníčky sprevádzal dychberúci atmosférický videoklip k titulnému singlu „Tráva“ .

Vo februári 2015 Aneta vyrazila na turné „Na Radosti 2015“ a odvtedy sú jej koncerty už 4 roky vypredané. Fanúšikovia si koncertnú šou, inšpirovanú úspešným projektom Na Radosti stále žiadajú, preto s ňou Aneta koncertuje dodnes a svoje živé vystúpenia postupne obmieňa a priebežne dopĺňa o nové skladby. „Koncerty sú pre mňa nádherný zážitok. Som obklopená ľuďmi, s ktorými mi je naozaj dobre. Dlho som sa hľadala a verím, že naše súznenie je na pódiu vidieť. Rovnaké súznenie vládne aj v zákulisí. Každé stretnutie s fanúšikmi nás nabíja neskutočnou energiou. Snažíme sa tú radosť vracať ľuďom,“ opisuje úžasnú atmosféru svojich koncertov Aneta.

Aneta Langerová vydala rovnomenný album aj vo forme vinylovej platne a 22. septembra 2017 vydala dvojdiskovú kolekciu live CD a DVD Na Vlně radosti - záznam koncertu v pražskom Fóre Karlín, ktorým na konci roka 2016 oslávila dva roky “Na Radosti”. 

V roku 2014 získala za album Na Radosti štyri sošky Akadémie populárnej hudby – CENY ANDĚL a trikrát uspela v ankete Žebřík 2014. V roku 2015 získala cenu Anděl za videoklip k piesni Tragédie u nás na vsi a taktiež ocenenie speváčka roka v ankete Žebřík.

TERMÍNY A MIESTA SLOVENSKÉHO JARNÉHO TURNÉ ANETY LANGEROVEJ
9. 4. 2019 –   Pezinok, Dom kultúry
11. 4. 2019 – Zvolen, Dom kultúry Podborová
12. 4. 2019 – Čadca, Dom kultúry
   
Všetky informácie o koncertoch a predpredaji vstupeniek nájdete na www.langerovaaneta.cz a v sieti Ticketportal:
www.ticketportal.sk/event/ANETA-LANGEROVA
Pezinok: http://www.langerovaaneta.cz/koncerty/aneta-langerova-slovensko-1/ 
Zvolen: http://www.langerovaaneta.cz/koncerty/aneta-langerova-slovensko/ 
Čadca: http://www.langerovaaneta.cz/koncerty/aneta-langerova-slovensko-2/