meno:
heslo:
Pridaj koncert - podujatie   |  Hľadáme fotografov - redaktorov
Meniny ma , zajtra má , dnes je 23.11.2017
Článok

Arakain a Lucie Bíla zahrajú v amfiku!

Legenda českej metalovej scény, kapela ARAKAIN a najpopulárnejšia česká speváčka Lucie Bíla, sa v lete 2017 znova spoja a vystúpia v martinskom amfiteátri v rámci bonusového dňa Turiec Festu 2017! Pôjde o najväčší koncert spomínanej zostavy v roku 2017 na Slovensku.
 
Organizátori podujatia Turiec Fest sa rozhodli ponúknuť návštevníkom niečo nové a veľkolepé, čo určite zostava ARAKAIN & Lucie Bíla je. Návštevníci podujatia si budú môcť počas víkendu 24-25.6.2017 vychutnať v priestoroch martinského amfiteátra  kvalitné slovenské kapely ako HEX, Heľenine oči, Slobodná Európa, The Paranoid, Karpina, Rock Reunion, Bod mylu, Mad Frequency a českú legendárnu zostavu ARAKAIN & Lucie Bíla, ktorá oslávi 35 rokov pôsobenia na scéne aj u nás v Turci.
 

 

Okrem hudby pripravujú organizátori pre návštevníkov tradične atraktívnu funzónu, v ktorej si budú môcť oddýchnuť alebo vyskúšať rôzne netypické športové aktivity. Samozrejmosťou budú aj rôzne súťažné disciplíny  o vecné ceny od partnerov a organizátorov. Lístky na podujatie sú v predaji prostredníctvom siete ticketportal.sk alebo prostredníctvom webu www.predpredaj.turiecfest.sk, kde si môžete zakúpiť lístky s originálnou grafikou a navyše do 15.4.2017 prebieha na spomínanom webe aj akcia na permanentky 4+1 ZADARMO!
     
Viac informácii:
www.turiecfest.sk
www.facebook.com/TuriecFest
www.instagram.com/turiecfest

 

Pridané dňa: 14.03.2017


Komentáre k článku