Carlos Marin z Il Divo fascinoval svojim spevom s tými najväčšími umelcami v histórii  hudby ako: Julio Iglesias, Gloria Estefan, Kylie Minouge, Shakira, Placido Domingo, Jose Carreras, Luciano Pavarotti, Celine Dion, ako aj nezabudnuteľným koncertom v Madison Square Garden s Barbarou Streisand.

Ako čestný hosť spieva hollywoodskym hercom a veľkým politickým vodcom v Bielom dome ako Georga Busha, Billa a Hillary Clintonových, či Baracka Obamu. V ruskom Kremli pre Michaila Gorbačova, pripadne v Buckinghamskom paláci pre samotnú kráľovnú Veľkej Británie.

Carlos Marin sa narodil v Nemecku  španielskym rodičom. Vyrastal nielen nielen tam, ale aj v Holandsku a Španielsku. Veľmi talentovaný začal svoju hudobnú kariéru ako osemročný v muzikáloch v ktorých účinkuje pravidelne od roku 1993. Začínal ako „Marius“ v „Les Miserables“ následne v „Bella y Beast“ (Kráska a zviera, v hlavnej úlohe hrajúc zviera), či v Grease (Pomáda, v hlavnej úlohe s Vincom Fontainom) a ďalších.

Jeho hlas je počuť pri produkcii v snímkoch „The Nightmare Before Christmas“ od Tima Burtona, ako aj v kniežati v španielskej verzii Disneyho „Popolušky“, ale pri snímke „Peter Pan“

Carlosov hlas modelovali mnohí významní učitelia: Alfred Kraus, Montserrat Caballé a Jaime Aragall. Účinkoval v niekoľkých známych operách po celom svete (La Traviata, Barbier zo Sevilly, La Boheme, Lucia di Lammermoor a Madama Butterfly). Niektoré z jeho najvýznamnejších operných predstavení sú k dispozícii ako nahrávky. Napríklad Merkuccio v snímke Romeo a Júlia a Don Giglio v snímke La Capricciosa corretto.

Il Divo
V decembri 2003 sa Carlos Marin stáva jedným z členov  Il Divo. Prvý album „Il Divo“ sa dostal na prvé miesto amerického Billboardu, V Anglicku vystriedal z prvej priečky  Robbieho Williamsa. Celkovo sa tohto albumu predalo 12 miliónov kópii.

Od tohto momentu rozvíja Carlos Marin svoju kariéru v spojitosti s Il Divo a so svojho alter ega ako solo spevák. Po celom svete vystupuje s pôsobivou inscenáciou, ktorá kombinuje jeho silný a majstrovský hlas so sladkým a živým hlasom hosťujúcej speváčky Innocence, s ktorou predvedie niekoľko nádherných duetov sprievode orchestra 11-ich hudobníkov, 10-ich tanečníkov, akrobatického vystúpenia a 2-och zboristiek.
Fantastické predstavenie plné svetla, farieb a kúziel, nám pripomenie skvelé predstavenia v LAS VEGAS.
Po prvýkrát si tak môžeme vychutnať túto nádhernú šou v rámci jeho Solo Tour na Slovensku a v Čechách

Kedy?
08.06.2021 20:00, Bratislavský hrad - západná terasa

Vstupenky:
https://vstupenky.maxiticket.sk/carlos-marin-bratislava-2021

FB event:
https://www.facebook.com/events/1132472457149288/