V magickom roku 2020 skupina Konflikt pripravuje nový album „Armageddon“ a výberovku „Best of 30 punk-rockov" na vinylovej platni. Konflikt nikdy nezaháľal s koncertmi a teraz to nebude tiež inak. Chystajú sa špeciálne akcie po celej Európe, ktoré vyvrcholia s narodeninovými megakoncertmi v Bratislave, v Prahe, v Budapešti, vo Viedni a v Berlíne.

30. jubileum sa však bude niesť hlavne v znamení československých vystúpení. Nenechaj si ujsť Konflikt a oslavuj spolu s kapelou ich znamenité výročie!

Pozrime sa aj na pestrú a úspešnú minulosť tohto jedinečného slovenského zoskupenia:  

Konflikt účinkuje na scéne od roku 1990.
 
Víťaz Aurela 2006 za najlepší album v žánrovej kategórii HARD/HEAVY/PUNK-ROCK.

Kapela účinkovala v dokumente Obtížné dědicví Oskara Schindlera, ktorý mal premiéru v máji 2018.

Dlhé roky je kapela stabilnou účinkujúcou skupinou najznámejších festivalov v strednej Európe.

Konflikt odohral už viac ako 1800 koncertov po celej Európe na jednom pódiu so skupinami ako Iron Maiden, Slayer, Sex Pistols, Soulfly, The Offspring, Die Toten Hosen, Misfits, Toy Dolls, Cavalera Conspiracy, Nazareth, Alice in Chains, UK Subs, G.B.H., Craddle of Filth, Limp Bizkit, Ska-P, Lordi, Chris Norman(Smokie) The Exploited, 30 Seconds to Mars, Napalm Death a mnohé ďalšie.

Konflikt má za sebou koncerty aj na nemeckých, anglických a írskych pódiách.

Frontman kapely Jury bol 7 rokov hlavným organizátorom Punk Islandu, najväčšieho undergroundového festivalu na Slovensku. V roku 2000 vydal známu výberovku „Punk-rock  made in Europe", kde účinkovalo 23 kamarátskych skupín z 20 štátov.

Konflikt  nahral spolu 5 albumov: Takí sme (1995),  Mea Culpa (1999),  No Return (2001), Sapere Aude (2006) a Somnium(2011). V roku 1999 vyšla videokazeta "Konflikt-Live in Abda". V roku 2000 EP platňa "To Protect and Serve" špeciálne pre nemecký trh a v roku 2007 aj DVD Konfliktology MCMXC-MMVIII.

Album Sapere Aude dosiahol v predaji zlatú aj platinovú platňu.

Skladby Konfliktu vyšli na rôznych výberovkách po celom svete od Malajzie cez Turecko až po Kanadu.

V roku 2011 Konflikt v Kolumbii ako prvá a zatiaľ aj posledná slovenská skupina odohral 3 koncerty. Medzi úspešné turné v histórii Konfliktu patrí aj HSPK - Horkýže Slíže-Polemic-Konflikt v roku 2012. Rok na to kapela vystúpila v Moskve a v Dubline.

Sleduj Konflikt na stránkach a dozvieš sa viac:
www.konflikt.sk
www.facebook.com/konfliktofficial
https://www.instagram.com/konflikt_official/