Pre elegantného muža
Chodí váš partner vždy bezchybne upravený a rád sa stará o svoj zovňajšok? Práve výberom vhodného darčeka mu môžete povedať, že sa vám páči. Vyberte mu napríklad novú kravatu, košeľu, sako alebo oblek. Ak hľadáte niečo menšie, no rovnako výrazné, stavte na kvalitný parfum. Pánske parfumy dokážu vďaka svojej unikátnej vôni za vás vyjadriť všetko, čo k nemu cítite.

Pre autičkárov a motorkárov
Pre každého muža, ktorý miluje rýchlu jazdu na štyroch kolesách, môžete vybrať nové autodoplnky. Nemusí ísť len o bežné kúsky, akými sú vaničky do kufra alebo rohože do auta. Siahnite po niečom špeciálnom. Čo tak zaobstarať novú navigáciu alebo autokameru? Rada cestujete s ním? Potom je výbornou voľbou napríklad autochladnička.

Muži, ktorí sa po cestách prevážajú na motorke, ocenia kvalitné oblečenie na motorku, prilbu, batožinu alebo moto kozmetiku. Nie je to presne to, čo ste hľadali? Skúste originálne tričko s potlačou, ktoré mu bude jeho dvojkolesového koníčka pripomínať vždy, keď si ho dá na seba.

Je to umelec alebo hudobník?
Tóny hudobných nástrojov dokážu vytvoriť jedinečnú atmosféru, kdekoľvek zaznejú. Doprajte svojmu hudobníkovi pôžitok zo zvuku novej gitary, basgitary, klávesov či iného nástroja. Ak už má svoj obľúbený, môžete vybrať niektorý z potrebných doplnkov alebo zvukovú techniku. Pre umelcov, ktorí sa budia aj zaspávajú so štetcom v ruke, sú tu plátna, farby, štetce, špachtle a stojany. Stačí sa len inšpirovať v jeho domácom ateliéri a zistiť, čo mu práve chýba.

Náš tip: Darček na Valentína kúpite aj v obchode Muziker. Okrem hudobných nástrojov, zvukovej a svetelnej techniky v ňom nájdete potreby pre motorkárov, cyklistov, rybárov, jachtárov, turistov a golfistov. Nechýbajú ani potreby pre iné športy a umelcov. Pri platbe si nezabudnite uplatniť Muziker zľavový kód, aby ste ušetrili.

Muži a šport patria k sebe
Väčšina mužov sa venuje nejakému športu. Ak je to prípad aj vášho partnera, vyberte mu nové športové oblečenie alebo potreby. Na zimné športy môžete vybrať nové lyžiarske bundy a nohavice, lyže, snowboard alebo lyžiarky. Rád si zacvičí vo fitness centre? Potom sa mu iste zídu funkčné tričká, tepláky a nová mikina. Môžete vybrať tiež športovú obuv. Vhodný model nekúpite len podľa veľkosti jeho chodidla. Prihliadajte tiež na druh športu, ktorému sa venuje. Iné tenisky bude potrebovať na beh, iné na halové športy, tenis, cyklistiku aj posilňovanie.

Náš tip: Všetko pre šport nakúpite lacnejšie, ak využijete Sportisimo zľavový kupón. V obchode Sportisimo nájdete športové oblečenie a potreby na zimné, letné i halové športy. Nechýba ani výbava pre camping a inline korčule.

Pre spoločné chvíle
Darčekom môžete vyjadriť tiež radosť z vašich spoločných chvíľ. Ak radi chodievate do prírody, nápad na darček sa vám ponúka celkom sám. Môžete pre vás oboch kúpiť nový stan, spacáky a kempingové vybavenie. Nezabudnite ani na turistický batoh, oblečenie a pohodlné, nepremokavé topánky. Mužov potešia aj drobnosti, akými sú zatváracie nožíky, slnečné okuliare, praktická čelovka alebo powerbanka na cesty. K darčeku môžete pridať pozvanie na výlet, kam sa najbližšie spolu vyberiete. No povedzte, nezačínate sa už tešiť aj vy?