Fínsku country kapelu Steve 'n' Seagulls mnohí považujú za jednu za najlepších cover kapiel na svete. Kapela hrá bluegrassové verzie známych hard rockových a metalových hitov, ktoré pozná snáď každý!

Kariéra Steve 'n' Seagulls začala v roku 2014 vydaním videa na YouTube. Mnohí si určite pamätajú populárnu verziu skladby Thunderstruck od kapely legendárnej AC/DC, ktorá získlala na YouTube viac ako 94 miliónov pozretí.


Kapela prerobila aj ďalšie skladby od AC/DC alebo Iron Maiden. Jeden z najlepších coverov je skladba Nothing elste matters od kapely Metallica, ktorú si Steve 'n' Seagulls naozaj vychutnali.

Ak máte radi známe megahity "trochu" v inom podaní, určite nesmiete chýbať 26. a 27. júna na festivale Topfest, ktorý sa bude konať na v Areáli Zelená voda v Novom Meste nad Váhom. Nebude chýbať skvelý sprievodný program a obľúbený Topfest run. Nenechajte si ujsť skupiny ako: Tublatanka, Helenine Oči, Vašo Patejdl, Bijouterrier, HEX, Zónu A, Traktor, Queenie a ďalších. Čakáme vás na Zelenej vode!

Vstupenky nájdete tu: https://www.ticketportal.sk/event/TOPFEST-2020

Topfeste na Facebooku:
https://www.facebook.com/topfest.sk/

FB event:
https://www.facebook.com/events/2774230595922684/