meno:
heslo:
Pridaj koncert - podujatie   |  Hľadáme fotografov - redaktorov
Meniny ma , zajtra má , dnes je 18.12.2018
Článok

Kapela HT: scénu koncertu v Bratislave navrhnú známi výtvarníci

Výnimočný koncert kapely HT v pôvodnej zostave sa uskutoční už v piatok 23. marca v bratislavskom Majestic Music Clube. Punkrocková legenda z mesta Žilina sa rozhodla s fanúšikmi osláviť vydanie debutu Predstieranie šťastia a albumu Hotentot'n'roll. Tieto nahrávky majú v roku 2018 presne dvadsiate výročie. O návrh scény sa postarajú známi výtvarníci Erik Sille a Ašot Haas.

 

 

Ašot Haas a Erik Sille patria k mojim dlhoročným priateľom. Ja zasa patrím k fanúšikom ich prác. Bolo pre mňa samozrejmé pozvať ich na náš koncert do MMC. Chalani pozvanie prijali a dokonca prišli s nápadom priložiť ruku k dielu. Ich vizuál k nášmu koncertu je vo fáze finalizácie, avšak zostáva pre nás v rovine prekvapenia. Pri výtvarníkoch ich kalibru sa necháme prekvapiť veľmi radi,” hovorí Sveťo Vladař, spevák kapely HT.

 

 

Punkrocková kapela HT je už 28 rokov pevnou súčasťou slovenskej hudobnej scény. Po viacročnej koncertnej pauze odohrá 23. marca 2018 ojedinelý koncert v bratislavskom Majestic Music Clube. Vystúpi v najznámejšej zostave Sveťo, Cybo, Marcel a Truba, avšak nebudú chýbať ani atraktívni hudobní hostia, ktorí sa novátorsky pohrali s dávno “zľudovelými” skladbami.

 

 

Po ôsmich radových albumoch vydali HT v roku 2017 reedíciu pilotných albumov Predstieranie šťastia a Hotentot'n'roll na vinylových platniach.

Pridané dňa: 14.03.2018


Komentáre k článku