Košická formácia In Time ktorá je na scéne už od roku 2016 a má sa sebou veľa úspešných koncertov odštartovala nový rok významne. Hned začiatkom mesiaca predstavila svoj nový videoklip ku skladbe "Kto som" zo svojho druhého albumu. Krátko na to v piatok večer (24.01.2020) v priestoroch veľkej sály košickej Tabačky sa postarali o zaujímavý dvojkoncert v spolupráci s kapelou Bobová diéta.

Dva žánre, dve kapely, jedno pódium - takýto nápad vznikol úplne spontánne a prirodzene.
"Žánrovo sme určite rozdielny, ale publikum máme spoločné, takže to nás spojilo." vysvetľuje gitarista kapely In Time Štefan Faltin.
Ako prvá na pódium vystúpila košická kapela Bobová diéta. Fanúšikovia označujú hudbu Bobovej diéty za nápaditú, hravú a nadčasovú. Žánrovo sa pohybujú na pomedzí jazzu folku a world music. Hrajú výlučne vlastné autorské skladby.

Večer zavŕšila so svojim programom kapela In Time. Táto pop-rocková kapela je pre košických fanúšikov známou aj vďaka hitom "Vitajte" a "Málo má" ktoré kolujú v rádiach. Diváci mali možnosť si vypočuť, okrem známych piesni z prvých dvoch albumov  v premiére aj skladby z pripravovaného albumu, ktorý podľa slov frontmana Rastislava Belanského sa začne nahrávať už tento rok. S kapelou naďalej spolupracuje špičkový bubeník Emil Frátrik, ktorý bol trikrát nominovaný Hudobnou akadémiou na inštrumentalistu roka. Podieľal sa na nahrávaní viac ako 50 hudobných albumov špičkových interpretov z Česka a Slovenska. Okrem Banketu to boli napríklad: Adriena Bartošová, VV Systém,  Robo Grigorov, Marika Gombitová, Ash Band, Berco Balogh, Peter Lipa, Dežo Ursiny, Miro Žbirka, Tublatanka, Pavol Habera, Ivan Kral(USA), Janek Ledecký, PPF (Andrej Šeban), Demikát (Marián Greksa a mnohí ďalší..


Kapela In Time sa teší na svojich fanúšikov a týmto koncertom odštartovala svoju hudobnú sezónu pre rok 2020.