Týždeň pred vydaním nového albumu začala Katarzia zverejňovať svoje skladby v špeciálnej koncertnej úprave. Pre tento krok sa rozhodla vzhľadom na aktuálne udalosti, keď v Česku aj na Slovensku platí plošný zákaz verejných podujatí. Na jej Youtube kanáli tak postupne pribúdajú piesne v orchestrálnych aranžmánoch, ktoré vznikli uplynulé leto na festivale Viva Musica!. Nechýbajú medzi nimi aj úplná novinka Bonsai či duet s Danom Bártom.

Zdalo sa mi, že na zverejnenie tohto materiálu je vhodná doba, aby sme si pripomenuli časy, keď sme ešte hrali koncerty,” naráža Katarzia na súčasnú situáciu, v ktorej pod náporom koronavírusu zostala paralyzovaná celá kultúrna obec. Cez víkend slovenská umelkyňa k aktuálnej kríze napísala aj pôsobivý text a stala sa tak neformálnou hovorkyňou hudobníkov vo vzťahu k dnešnej komplikovanej situácii.

Katarzia na svojich sociálnych sieťach od utorka pridáva koncertné záznamy z festivalu Viva Musica!. Na jej Youtube už nájdete nové verzie skladby Hodinový hotel, Nepohodlná osoba, novinku Bonsai aj pesničku Milovať s hudbou. V nej sa hosťom stal český spevák Dan Bárta, ktorý predviedol charizmatickú interpretáciu jednej z najpopulárnejších skladieb slovenskej producentky a textárky.

Už o týždeň 17. apríla vydáva Katarzia svoj štvrtý album Celibát na CD, LP aj v digitálnej forme na značke Slnko Records. V predstihu si zatiaľ z neho môžete vypočuť dve piesne - Samota mi nevadí a Tristan a Izolda. Turné k albumu naplánované na apríl a máj, sa presúva na jeseň.

Ďalšie informácie
facebook: https://www.facebook.com/katarziaprojekt/
instagram: https://www.instagram.com/katarzia/ 

Hodinový hotel (live @ Viva Musica!):


Bonsai (live @ Viva Musica!):

Nepohodlná osoba (live @ Viva Musica!):

Milovať s hudbou (live @ Viva Musica!):

singel Tristan a Izolda:

videosingel Samota mi nevadí:


predpredaj albumu Celibát (CD/LP): https://www.slnkorecords.sk/katarzia/celibat

Foto: Martina Mlčúchová