V piatok 1. Mája v rámci koncertov na Corona Stage-i v Ateliéri Babylon vystúpila skupina Konflikt.

Live Stream punkovej legendy s interaktívnym systémom, ktorý mal premiéru na Slovensku, spojil celú slovenskú rockovú scénu a pozrelo si ho vyše 80.000 ľudí z celého sveta.

Ďakujeme všetkým známym klubom, festivalom, rádiám, webstránkam a celému tímu okolo nás, že vďaka nim sme v tejto ťažkej dobe, mohli priniesť našu hudbu všetkým fanúšikom do obývačky! Bol to náš historicky prvý a možno aj posledný stream koncert, ale vďaka www.clubstreamer.sk  a www.coronaSTAGE.com a samozrejme všetkým partnerom, fanúšikovia z celého sveta mohli nás znova vidieť na živo! Len v zahraničí sme za 30 rokov odohrali vyše 1000 koncertov a práve preto som rád, že nás videli od Ruska, cez Nórsko cez Thajsko až po Kolumbiu. Ďakovačky okrem Slovenska prišli z vyše 20-ich štátov.“ – hovorí Jury líder skupiny.

Ďakujeme rockerom, ktorí pomohli a vysielali náš koncert:

Stream: Corona Stage a Clubstreamer

Kluby: Ateliér Babylon, Randal Club, Kulturák Klub, Collosseum Club, Smer Klub 77, RC Mlyn Vrútky, KC Hoffman, Mozi.Club
Festivaly: Topfest, Terchovský Budzogáň, Rock pod Kameňom, Cibula Fest, OrgazmaRockFest, Festival Skaly, Punkáči deťom, Punk-Rock Maraton(H)
Rádia: Rádio Frontinus, Punkowe Radio Underground (PL), Radio ProRock(PL),Rádio Čas Rock(CZ)
Webstránky: RockHard.sk, Hellmagazine.eu, Hudba.sk,Gregi.net, LIVEmusic.sk, ROCKER.sk, music-zone.eu, PartyPortal.sk
Talentová súťaž pre mladé rockové skupiny: Rocková maturita
Vstupenky: Predpredaj.sk, Ticketportal.sk, Inviton.sk, TooToo

Hlavne ďakujeme za 30 ročnú podporu našim fanúšikom, že stále boli a sú pri nás! Diky, köszönjük, dzięki, danke, gracias, thank you, спасибо, že ste aj tento večer boli s nami!“…dodáva spevák Konfliktu.

Kto by náhodou nevidel ešte koncert, môže si ho pozrieť zadarmo na oficiálnej stránke kapely tu: https://www.facebook.com/konfliktofficial/

Ak sa vám páčil Konflikt-Korona-Koncert a radi by ste podporili vašu skupinu v týchto ťažkých časoch, do stredy ešte môžete ľubovoľnou čiastkou tu:

Inviton.sk: https://inviton.joj.sk/e-10850/konflikt-live-stream-show

Foto: Katarína Kiss Vašáková