Mladá talentovaná speváčka Lucia Gibarti predstavuje singel Flame plný hravosti a sviežosti, ktoré sme mohli cítiť aj v predchádzajúcej piesni v duete Veď vieš s Lukášom Adamcom, známeho aj ako úvodná pieseň k seriálu Mama na prenájom v televízií Markíza. Téma novinky hovorí o pocite, ktorý máme, ak stretneme niekoho naozaj zaujímavého a máme chuť s ním odísť aj na kraj sveta.

Lucia Gibarti odkazuje v piesni všetkým ženám, aby neváhali len tak kedykoľvek povedať svojim polovičkám, priateľom, manželom či partnerom, že sa im páčia a dať im najavo, že práve oni sú pre nich tí „naj“ a nik iný sa im nevyrovná. „Častokrát v sebe nesieme krásne emócie, no bojíme sa ich naplno prejaviť, čo je škoda, pretože očakávať, že druhá strana vie presne, čo si v daný moment myslíme, je niekedy veľmi naivné,“ ozrejmuje speváčka, ktorá je autorkou textu.

Popová skladba s jemnými prvkami funky získala svoju sviežosť a hravosť kombinovaním elektronických zvukov so živými nástrojmi tak, aby dosiahla čo najväčšiu dynamiku, živosť a organický zvuk. Pri nahrávaní demo verzie v košickom štúdiu The Parentals sa skladba zapáčila producentovi Mirovi Felberovi natoľko, že na nej začali hneď pracovať a hľadať rôzne zvuky, ktoré by produkčne skladbu dotvorili. Na produkcii sa podieľali aj členovia speváčkinej kapely a skladbu spoluprodukoval gitarista Rado Šulek. Basgitaru nahral ostrielaný Martin ,,Miťo,,  Samuely a bicie Dan Urban.O mix sa postaral Miro Felber a o master Peter Halgaš.

Vizuálna stránka skladby získala pozitívnu náladu s estetickým podtónom v hoteli Zelená Lagúna na Domaši. „Vďaka perfektnej majiteľke hotela Silvii Manduľákovej sme mali k dispozícii všetky lokácie a k tomu v neposlednom rade ako bonus aj úžasnú atmosféru. Klip natáčal režisér Peter Gábor, s ktorým sme si veľmi dobre sadli a mali sme podobné názory už v začiatkoch v rámci plánovania scenára. Peter je profík s bohatými skúsenosťami, ktorý sa podieľa aj na rôznych televíznych či veľkých filmových projektoch,“ teší sa z výsledku Lucia Gibarti.

Hereckú rolu vo videoklipe si zahral spolu so speváčkou Matej Borčík, ktorý stvárnil úlohu fotografa. Zaujímavosťou je, že Matej je aj v reálnom živote okrem iného profesionálny fotograf pod menom M. B. Photographer a svoju rolu vo videoklipe zvládol naozaj bravúrne.

Vystriedala som mnoho outfitov a účesov a keďže mi deň pred natáčaním vypadla maskérka, musela som celý styling zvládnuť sama. Môj reálny čas na prezlečenie, zmenu účesu a make-upu bol pár minút pred každou scénou, ale bola to príjemná výzva,“ s úsmevom prezrádza interpretka nečakanú situáciu z nakrúcania.

Predchádzajúci duet s Lukášom Adamcom s názvom Veď vieš, ku ktorému nakrútili videoklip s režisérom Michalom Nemtudom, sa teší aj výberu televízie Markíza ako úvodnej piesne k seriálu Mama na prenájom. „Čoskoro plánujem vydať ďalšiu pieseň, no ešte nebudem prezrádzať detaily, pretože predtým čaká mojich fanúšikov ešte jedno milé prekvapenie a tiež s kapelou plánujeme veľa festivalových a klubových koncertov po Slovensku,“ uzatvára Lucia Gibarti, charakteristická svojou autentickosťou, nevšednou farbou hlasu a hlavne chuťou tvoriť, hrať a koncertovať s bezhraničnou láskou k hudbe.