Machine Gun Kelly dnes oznámil své mezinárodní turné Mainstream Sellout Tour – kolosální koncertní šňůru 52 arén po Severní Americe a Evropě, na které vystoupí neuvěřitelná řada speciálních hostů včetně Avril Lavigne, Travise Barkera, blackbeara, Trippieho Redda, WILLOW, ianna diora, PVRIS a 44phantom ve vybraných termínech. Součástí vůbec prvního arénového turné multiplatinového umělce bude také speciální vystoupení na domovském stadionu v Clevelandu ve státě Ohio, FirstEnergy Stadium, největším stadionu ve městě. Žánrově vyhraněný interpret nasbíral přes 15,5 miliardy streamů online a prodal přes 10 milionů kusů alb.

Severoamerická část turné, kterou produkuje společnost Live Nation, začíná letos v červnu v Moody Center v Austinu, poté se zastaví v Miami, Bostonu, Phoenixu, Los Angeles a dalších městech a 13. srpna skončí v Clevelandu na FirstEnergy Stadium. Evropská část turné s 15 zastávkami odstartuje 16. září v Lanxess Areně v Kolíně nad Rýnem, dále se zastaví v Praze, Paříži, Londýně a dalších městech a skončí 12. října v Amsterdamu na AFAS Live.

Vstupenky na:
https://ticketmaster-cz.tm9743.net/Ry9oqN

TERMÍNY EVROPSKÉHO TURNÉ:
Sat Sep 17 – Cologne, DE – Lanxess Arena’^
Mon Sep 19 – Prague, CZ – Sportovní Hala V Holešovicích’^
Wed Sep 21 – Brussels, BE – Palais 12’^
Fri Sep 23 – Frankfurt, DE – Festhalle’^
Sun Sep 25 – Munich, DE – Olympiahalle’^
Tue Sep 27 – Milan, IT – Mediolanum Forum’^
Wed Sep 28 – Zurich, CH –Hallenstadion’^
Thu Sep 29 – Paris, FR – Zenith’^
Sat Oct 1 – London, UK – OVO Arena Wembley’^
Tue Oct 4 – Birmingham, UK – Utilita Arena’^
Thu Oct 6 – Leeds, UK – First Direct Arena’^
Fri Oct 7 – Glasgow, UK – OVO Hydro’^
Sun Oct 9 – Dublin, IR – 3Arena’^        
Wed Oct 12 – Amsterdam, NL – AFAS Live’^