Najoceňovanejšia a najpopulárnejšia slovenská speváčka a skladateľka Marika Gombitová sa usilovne pripravuje sa na svoj veľký predvianočný koncert, ktorý dostal názov podľa jej slovenského hitu storočia - Vyznanie. V nedeľu 18.12.2022 v NTC Aréne v Bratislave o 19.00 h čaká na návštevníkov koncertu prierez tvorby legendárnej speváčky a skladateľky a vystúpenia exkluzívnych hostí. Program otvorí skladba Študentská láska, s ktorou Marika v roku 1978 získala Zlatú Bratislavskú lýru. Po nej sa rozkrúti kolotoč známych skladieb a hitov zo všetkých Marikinych vydaných albumov, skladieb z éry Modusu a megahitov z filmu Neberte nám princeznú.

Bolo naozaj náročné zostaviť program, pretože všetky moje skladby sú mi veľmi blízke. Pomohli mi želania fanúšikov, ktorí mi stále píšu, ktoré sú ich najobľúbenejšie,” povedala o výbere skladieb Marika Gombitová

Na koncert Vyznanie Mariky Gombitovej, ktorý bude veľkým audiovizuálnym zážitkom, si s Marikou prídu 18. decembra 2022 zaspievať hostia: Janko Lehotský, David Žbirka, Richard Pachman a Kandráčovci. Takmer dvojhodinový program bude veľkou oslavou slovenskej hudby a a silným emotívnym zážitkom, ktorý určite umocní aj atmosféra zlatého nedeľného večera pred Vianocami.

Veľmi sa na koncert, hostí, ale hlavne na divákov a fanúšikov teším. Som nesmierne šťastná, že si konečne budeme môcť všetci spolu zaspievať a urobiť si tak nezabudnuteľnú atmosféru a krásny a výnimočný predvianočný večer,” povedala na záver Marika.

Vstupenky na koncert sú takmer vypredané. Posledné vstupenky sú v predaji

Tickeportal:
https://www.ticketportal.sk/event/VYZNANIE-MARIKY-GOMBITOVEJ