Nezastaviteľná americká dvojica The Score sa v rámci jarného európskeho turné za-staví aj v bratislavskom MMC, a to v piatok 12. februára 2021! Predpredaj vstupeniek začína v piatok 31. júla o 11:00 exkluzívne cez lístocheck.sk


Pulzujúci hudobnýštýl moderného rocku dostal alternatívnu kapelu The Score do po-vedomia v roku 2015 vďaka piesni “Oh My Love”. Použitá bola v reklamnej kampani pre britskú sieť supermarketov a následne sa objavila aj vo filme Alvin and Chip-munks. O rok neskôr vydali “Unstoppable”, ktorý sa stal titulnou skladbou vo filme Power Rangers. Má viac ako dve miliardy prehratí a je zároveň tématickou piesňou pre podujatie World Series of Poker, či v kampani pre Jeep. Osobitými nadčasovými nápadmi sa im podarilo spáliť hranice medzi rockom, popom, indie a elektronikou. Postupne dostali svoju hudbu aj vďaka motivačným sloganom do viacerých kampaní, reklám, športového, či filmového sveta.


Koncom augusta vydá The Score nový album Carry On, ktorého singel, na ktorom si zahosťoval aj Travis Barker, “All Of Me” zverejnili len pred pár dňami.Päťročná cesta priniesla Eddiemu Ramirezovi (spev a gitara) a Edanovi Doverovi (klávesy) zaslúženú odmenu v podobe veľkej fanúšikovskej základne a vypredaných koncertov na viacerých kontinentoch.

Vstupenky na jedinečný koncert plný energie budú v predpredaji po 24,20 Eur na stá-tie exluzívne cez Lístocheck.
Vstupenky: https://listocheck.sk/detail/the-score

FB Event:
https://www.facebook.com/events/617516845550479?active_tab=about