Slovenská kapela Evolution Shock sa odhodlala ponúknuť autentický rock s energickým rytmom a silným ženským vokálom. Kombinácia tvrdšieho gitarového zvuku so ženským speváckym elementom je na našej scéne čerstvým vetrom. Milan Šimon, kapelník skupiny popisuje vznik kapely: „Po stovkách koncertov a stotisícoch najazdených kilometroch, kde sme interpretovali skladby od iných umelcov, sme sa rozhodli ísť vlastnou cestou a začať tvoriť autorské skladby."

Doteraz vydané single zožali medzi fanúšikmi kapely veľmi pozitívne ohlasy. Prvú skladbu s názvom Rock All Night, ktorá určuje dynamiku nastávajúceho CD, nájdete tu:

Basgitarista kapely, Dalibor Hornák, prezradil: „Máme v pláne pridať ešte dve až tri skladby, aby sme následne vydali kompletný CD album. Už teraz sa nám ozývajú zahraniční vydavatelia, ktorí vyjadrili záujem o spoluprácu. Zaujali sme aj niektoré zahraničné rockové rádiá, ktoré nás zaradili do svojej dramaturgie. Myslím, že to je aj vďaka kvalitnej práci štúdia Gila Recording Studios, ktoré dokáže vytvoriť skutočne svetový zvuk."

Evolution Shock má rozhodne našu plnú podporu a želáme im množstvo úspešných skladieb v ich hudobnom dobrodružstve. Veríme, že sa skupine podarí preraziť aj v slovenskom hudobnom étery. Nezabudnite sledovať ich cestu a nechať sa unášať ich rockovým rukopisom.