meno:
heslo:
Pridaj koncert - podujatie   |  Hľadáme fotografov - redaktorov   |  Predaj - FM Parfémy
Meniny ma , zajtra má , dnes je 23.09.2017
Článok

Po úspešnej šnúre koncertov Žito tour 2014, sa Daniel Landa opäť vráti na Slovensko v budúcom roku.

Jedinečné pódium v tvare runy Gibu (Dar), netradične umiestnené v strede plochy zimného štadióna, najznámejšie pesničky Daniela Landu, ako aj celkom nové songy Šmouha a Uruz z pripravovaného albumu, si budú môcť fanúšikovia vychutnať na pridanom koncerte ŽITO TOUR v metropole východu v košickej Steel Aréne 8.11.2016.

 
"Je to veľké, je to super, je to bombastické. Ja som trochu megaloman a veľmi ma to baví. Tak sme si to všetci, ktorí sme na tom pracovali, priali. Chcem ľuďom odovzdať ako dar veľkú dávku energie," povedal o koncerte tvorca známeho muzikálu Krysař.
 
Okrem úspešnej muzikantskej kariéry s viac ako miliónom predaných nosičov a množstvom vypredaných koncertov sa veľkej obľube a početných repríz sa dočkali jeho muzikály Krysař, Tajemství, Touha a naposledy opera Klič králů. Hudobná dráma Tajomstvo Zlatého draka, pod ktorým je Daniel Landa podpísaný ako autor scenára i hudby, je divácky najúspešnejším predstavením v histórii Národného divadla Brno.
 
 
*Koncert bol preložený z organizačných dôvodov. Fanúšikovia si zakúpené vstupenky na rok 2015 môžu uplatniť na koncerte 8.11.2016, alebo ich vrátiť na ktorejkoľvek pobočke Ticketportalu.
 
8.11.2016
STEEL ARÉNA, Nerudova 12, Košice
 
Vstupenky:
 
Pridané dňa: 22.10.2015


Komentáre k článku