„S cizí ženou v cizím pokoji“, „Rozeznávam“, „V penziónu svět“, či „Milovať teba“. Tak aj tieto piesne by mali zaznieť na turné „Šansóny a iné piesne“, ktoré spojilo trojicu legiend česko-slovenskej hudobnej scény. Nádherných piesní majú títo hudobníci veľmi veľa a tak sa naozaj ťažko vyberá, ale na týchto štyroch sa už zhodli. Richarda označujú za jedného z najlepších šansoniérov v krajine, Michael Kocáb má na konte takisto niekoľko šansónových hitov a Ondřej Soukup ako jeden z najkvalitnejších skladateľov v tomto priestore im bude dokonale sekundovať. Nenechajte si to ujsť, turné sa začína 23.9.2019.
 
Trojica, ktorá bezpochyby patrí k tomu najkvalitnejšiemu na česko-slovenskej hudobnej scéne. Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup len nedávno oznámili, že idú na spoločné turné a už majú aj čiastočne vyskladaný repertoár koncertov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hity, ale aj na menej známe skladby.

Určite zahráme „S cizí ženou v cizím pokoji“, „Rozeznávam“, „V penziónu svět“, ale tiež „Milovať teba“.  Osobne mám na tieto pesničky krásne spomienky a patria k mojim obľúbeným. Šansóny ma bavia a teším sa, že sa ľuďom páčia. Ešte ich trochu upravíme špeciálne pre toto turné a som zvedavý, ako to vypáli,“ vraví Richard Müller.

Trojica spolu absolvuje vyše 30 koncertov po Česku a Slovensku. Všetci sa zhodujú, že i keď to bude mimoriadne náročné, veľmi sa na spoločné turné tešia.
 
Už sa pripravujeme, aj keď máme zdanlivo dosť času. Nácvik a príprava si vyžaduje značné úsilie. Čaká ma náročná pracovná jar aj leto, ale chcem, aby to potom na jeseň bolo čo najlepšie,“ uzavrel Richard Müller.

Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup štartujú turné už 23.9.2019 v Liptovskom Mikuláši. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj a v miestnych pokladniach.

S cizí ženou v cizím pokoji:


Rozeznávám:

V penziónu svět


Richard Müller, Michael Kocáb, Ondřej Soukup
Šansóny a iné piesne

 
23.9. LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Dom kultúry
24.9. RUŽOMBEROK -  Kultúrny dom A. Hlinku
25.9. MARTIN - Kino Strojár
27.9. ROŽŇAVA - Divadlo Actores
28.9. LUČENEC - Kino Apollo
29.9. BANSKÁ BYSTRICA - Športová hala Dukla na Štiavničkách
7.10. SENICA - Mestské kultúrne stredisko
8.10. TRNAVA - Holiday Inn
9.10.  NITRA -  Estrádna sála PKO
11.10. NOVÉ ZÁMKY- Cisársko-kráľovská historická jazdiareň
12.10. KOMÁRNO -  Mestská športová hala
13.10. BRATISLAVA - Hant Aréna
18.11. PRIEVIDZA -  ŠH City Nike Arena
19.11. ŽIAR NAD HRONOM -  Mestské kultúrne centrum
20.11. PIEŠŤANY - Dom umenia
23.11. ŽILINA - Dom odborov
24.11. TRENČÍN -  Mestská športová hala
02.12. PREŠOV - Kino Scala
03.12. POPRAD -  Dom Kultúry
04.12. SPIŠSKÁ NOVÁ VES -  Športová hala
07.12. MICHALOVCE -  Mestské kultúrne stredisko
08.12. KOŠICE - Spoločenský Pavilón