Za posledných 5 rokov hrala skupina IMT SMILE  v Banskej Štiavnici až 17 koncertov, na ktoré prišlo 15 000 ľudí.  V roku 2024 si naplánovali 5 koncertov a všetky sú už vypredané. Ten prvý odohrajú už 25.mája.

Práve z koncertov v štiavnickom amfiteátri v roku 2023 vznikla nahrávka IMT SMILE- BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE.

Koncert vychádza digitálne, ale aj v podobe knihy s CD, ktorá obsahuje, aj 90 fotiek z koncertov IMT SMILE. O fotky sa postaral Peter Ivan spolu s Robom Lukáčom. Nafotili nielen kapelu, ale aj fanúšikov, ktorí sa môžu nájsť na fotkách v knihe.

Album IMT SMILE- BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE prináša 13 hitov IMT SMILE, ako Opri sa o mňa, Ľudia nie sú zlí, Exotika alebo Cesty II.triedy.

Skupina ho nahrala v zložení: Ivan Tásler, Miro Tásler, Ivan  Kormaňák, Mário Gapa Garbera, Palo Jeňo, Martin Samuely, Viktor Špak a Rišo Adamík. Koncert nahral Ján Došek a o finálny mix a mastering sa postaral Palo Jeňo.

Album  IMT SMILE- BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE  vychádza 24.5. a zároveň IMT SMILE pridáva ďalšie 2 koncerty v Banskej Štiavnici, a to  2.8. a 3.8.

Album skupiny IMT SMILE je tak ďalším titulom, ktorý vychádza pod novou hudobnou značkou WildRiverMUSIC, ktorý po odchode z Universal Music založil Peter Riava. Vydanie BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE, tak pokračuje vzájomná, niekoľko desiatok rokov, trvajúca spolupráca.

IMT SMILE – BANSKÁ ŠTIAVNICA LIVE
https://imtsmile.lnk.to/BANSKASTIAVNICALIVE

Vstupenky na koncerty IMT SMILE  
https://www.ticketlive.sk/sk/event/imt-smile-leto-v-stiavnici-2024
www.imtsmile.com