Jarná časť turné Kristove roky tour Slobodnej Európy sa pomaly blíži k svojmu záveru a kapele ostáva odohrať posledný koncert tento piatok 13.mája v Bratislave, Majestic Music Clube.

Ten bude v mnohých ohľadoch výnimočný. Ako špeciálneho hosťa si Slobodka tentokrát vybrala asi najväčšiu legendu slovenského undergroundu, trenčiansku kapelu Bez Ladu a Skladu. Dlhoroční priatelia Slobodnej Európy zahrajú svoje najväčšie hity v pôvodnej zostave: Michal Kaščák, Peter Kaščák, Martin „Bedly“ Beďaťš, Peter Kohout, Rastislav Kubica a Richard Rybníček. Michal Kaščák bude zároveň krstným otcom nového albumu Slobodnej Európy s názvom Výberofka, ktorý oficiálne vychádza na CD a vinyle 27.mája vo vydavateľstve OPUS / Warner Music. Bude to remastrovaný dvojalbum najväčších hitov, kde každá jeho strana reprezentuje jeden zo štyroch radových albumov.

Časový harmonogram koncertu:

19:30 - otvorenie klubu pre divákov
20:00 - 20:30 Bratia Hrčkovci
20:45 - 21:35 Bez Ladu a Skladu
21:50 - 23:20 Slobodná Európa

Vstupenky na státie, sedenie aj VIP sedenie na balkóne s vlastným barom sú stále v predaji v sieti TicketLIVE.sk a budú dostupné aj na pokladni pred koncertom až do vypredania.

Predaj vstupeniek:
https://www.ticketlive.sk/sk/event/slobodna-europa-bratislava-13-05-2022