Prvý singel začínajúceho speváka Tomáša Kucuka má názov Bez dotyku pier. Má chytľavú melódiu a poetický text. Tomáš hovorí, že je to precítená, intímna skladba, ktorá vznikla pred tromi rokmi a je inšpirovaná jeho pocitmi.
“Nerád hovorím o svojich myšlienkach a pocitoch nahlas. Zistil som však, že ich viem vyjadriť slovami v spojení s hudbou. Práve text k môjmu prvému singlu je o emócii po milovaní bez dotyku pier. Fascinovalo ma to. Bola to inšpirácia, na ktorú sa potom v texte nabaľovalo viac vecí, ako neha i opisovanie samotného príbehu.”


Na nahrávaní spolupracoval Tomáš Kucuk s producentom Ondrejom Žatkuliakom v Prahe. “Singel som nahrával celkom dlho, keďže som začínal prakticky od nuly. Nemal som veľa skúseností s nahrávaním a prácou v štúdiu, ale chcel som, aby to spĺňalo určité kritériá." Aktuálne už Tomáš pracuje na ďalšej vlastnej skladbe, ktorú by chcel zverejniť začiatkom tohto roka. "Viem, že musím ešte na sebe veľa pracovať, ale chcem robiť dobrú muziku, ktorá bude vychádzať zo skutočných emócií, ktoré ľudia prežívajú každý deň.“

Tomáš Kucuk pochádza zo Stropkova. Má za sebou pracovnú stáž v Číne, kde zároveň zistil, že ho baví hudba a chce sa jej venovať viac. Počas stáže totiž hľadali európskeho speváka, ktorý zaspieva pár piesní na večierku. Tomáš túto príležitosť využil a po pozitívnych ohlasoch začal písať vlastné texty a skladať hudbu. Dovtedy nemal žiadne skúsenosti so spievaním pred publikom. Aktuálne žije v Prahe a svoju prvú pesničku Bez dotyku pier zložil na gitare, ktorú dostal v pätnástich rokoch. So svojim debutovým singlom sa dostal až do finále speváckej súťaže CZECH TALENT 2016 v Zlíne, v ktorej začínal aj známy český spevák Tomáš Klus. Každoročne sa na tejto súťaži predstavujú začínajúci speváci z Česka aj Slovenska. “Táto súťaž bola pre mňa obrovskou školou, spoznal som tam veľmi veľa ľudí a muzikantov, ktorí mi v mnohých veciach poradili.