Bratislavská punk-rocková kapela The Minority, ktorá patrí medzi tie novšie zoskupenia pochádzajúce z nášho hlavného mesta predstavuje svoj debutový album s názvom "Till The End Of The Line".

Album obsahuje 15 piesní a po hudobnej stránke prezentuje smerovanie a tvorbu kapely, ktorá sa pohybuje v rámci rocku, punk-rocku a veľmi zľahka sa dotýka aj žánrov ako rock and roll, folk či country. Ako sami členovia hovoria „skladby na albume odrážajú to, čím žijeme, čo nás teší a robí nám radosť v kontraste s tým, čo nás naopak trápi a volá po zmene. Nechceme napraviť svet, ale robiť hudbu čo nás baví a robí nás šťastnými a túto energiu odovzdávať ďalej divákom a priniesť do ich životov momenty, pri ktorých zabudnú na tú každodennú všednú realitu“.

Prvým singlom z menovaného albumu je pieseň s názvom "Run And Hide", ktorej tému skvele podporuje aj lyric video zachytávajúce život na hrane medzi tým čo je ešte v medziach zákona a čo už nie. Vzhľadom k tomu, že prázdniny a leto máme v plnom prúde sa kapela rozhodla hneď vypustiť aj ďalší „letný“ singel s názvom "Rhythm Of Holiday". Kedy si je treba predovšetkým užívať, baviť sa, vychutnávať jedinečnú atmosféru leta a žiť bez starostí v "rytme prázdnin". Presne tak ako to majú radi aj chalani z kapely The Minority.


Album je dostupný vo všetkých popredných online obchodoch ako sú: iTunes, bandcamp, Spotify a Deezer. Jednotlivé lyric videá k ďalším singlom z albumu sa budú postupne objavovať na oficiálnom YouTube kanáli kapely The Minority Band.
 
Pre viac info sleduj:
WEB: www.theminority.sk
Facebook: https://www.facebook.com/minorityband/