BRATISLAVA – Americká kapela The Neighbourhood – označovaná za jednu z najperspektívnejších skupín súčanosti - zahrá 21. februára 2020 v bratislavskom klube refinery gallery. Vstupenky na ich slovenskú premiéru sa od 34 EUR predávajú exkluzívne iba v sieti Lístocheck od piatku 12. júla 10:00 hod.

Partia okolo charizmatického frontmana Jesse Rutherforda je na scéne od roku 2012. Kapela zaujala už prvým singlom Female Rubbery, nasledoval Sweater Weather, ktorý zožal svetový úspech. Hladinu verejnej mienky rozbúril aj ich ďalší singel - videoklip k pesničke Afraid vyvolal sériu kontroverzných reakcií. Spôsobil to najmä nahý spevák s obnaženými intímnymi partiami vo videu. Viacerým tiež prekážal príliš dynamický strih klipu, v ktorom sa často striedali obrazy s rýchlym blikaním, čo mohlo u citlivejších divákov vyvolať epilepsiu. The Neighbourhood majú na konte aktuálne 3 štúdiové albumy a hudobne oscilujú medzi súčasným indie-rockom a hip-hopom. Bratislavský koncert bude ich slovenskou premiérou.

The Neighbourhood – Sweater Weather


Vstupenky od 34 EUR sa predávajú exkluzívne iba v sieti Lístocheck od piatku 12. júla 10:00 hod: https://listocheck.sk/detail/the-neighbourhood

Facebook event:
https://www.facebook.com/events/417943212139250/