Organizátori zatiaľ zverejnili prvé dve zahraničné mená - waleských rockerov Skindred
a indierockových Bastille!
Posledný júnový víkend – piatok 30.júna a sobotu 1. júla 2017 však zažije piešťanské letisko aj jedinečný a určite najväčší koncert fenomenálneho Karla Gotta pod holým nebom!
Dušan Drobný, organizátor: "Sľubovali sme hudobný sviatok na začiatku leta, kde si každý nájde svoj štýl, svoju hudbu, svoju zábavu...Tak tu máme jedno z ďalších prekvapení - koncert jednoznačne najväčšej legendy v našich končinách pod holým nebom. Je mi veľkou cťou, že po tom, čím si pán Karel Gott prešiel v uplynulých mesiacoch bude práve náš festival jeho asi najveľkolepejším koncertným návratom a zážitkom roka."
Karel Gott reagoval na ponuku vystúpenia na Topfeste svojou typickou pokorou a skromnosťou: "Myslíte, že to bude ľudí zaujímať?"
Či áno, alebo nie to sa dozvieme v sobotu 1.júla napiešťanskom letisku. Nový šat festivalu potvrdí 41-násobný držitel Zlatého slávika Karel Gott koncertom plným najväčších hitov a zaujímavých hostí, ktorí zatiaľ ostávajú ďalším prekvapením... Okrem Karla Gotta už TOPFEST 2017 potvrdil účasť skupín BΔSTILLE a SKINDRED a v najbližších dňoch to budú ďalšie zaujímavé mená. Predpredaj permanentiek v sieťach Ticketportal, Predpredaj.sk a Žijemehudbou.sk za zvýhodnenú cenu 50€! Všetky najaktuálnejšie informácie nájdu fanúšikovia na facebookovej stránke festivalu: https://www.facebook.com/topfest.sk

