Nu-metalová formácia PAPA ROACH sa po 2 rokoch vracia znova na Slovensko. Po prvé sa u nás objavili v roku 2018 na Open Air akcií v rámci projektu “IN CASTLE.”  Tentokrát  sa predstavia v bratislavskej Eurovia aréne, kde okrem  najväčších hitov ako „Last Resort“ „Broken Home“ či „Scars“ určite zaznejú aj songy z najnovšieho albumu „Who Do You Trust“.


Spolu so Švábmi na tour vyrazili aj kalifornský rap-rockeri HOLLYWOOD UNDEAD, tí sa u nás predstavili už niekoľko krát, tiež majú na konte čerstvý album „New Empire, Vol. 1 “.

Novinkou počas ich koncertov je, že už nenosia ich povestné masky, ale dávajú viac energie do muziky, čo zhutnuje už tak perfektný podiový výkon tejto formácie. Okrem nového materiálu sa môžeme tešiť aj na songy „Undead“ „ Day of the Dead“ i „Everywhere I Go“.


Chalani si prizvali skvelý support na turné v podobe metal-corových bostončanov ICE NINE KILLS, pravdepodobne najtvrdšou kapelou večera tak odštartujú nálož energie a muziky, parádny štart do koncertnej sezóny 2020. Tak si to poriadne užite. :)

Zajtrajší LINE UP:
18:00 otvorenie brán
19:00-19:30 Ice Nine Kills
19:50-20:50 Hollywood Undead
21:20-22:45 Papa Roach 

Vstupenky:
https://www.ticketlive.sk/sk/event/papa-roach-hollywood-undead-bratislava-06-03-2020


Túto akciu na Slovensku zastrešujú agentúra ProMusic.sk, ktorí k nám tento rok ešte prinesú v máji Korn s Gojirou, v júli Judas Priest so Saxon a v auguste Limp Bizkit spolu so Static-X.