Rock pod kameňom 2022

Rock pod kameňom 2022, Amfiteáter, Zemplínska Šírava - Lúč
  • pia 12. — so 13.august 2022
  • 15:00
  • Amfiteáter, Zemplínska Šírava - Lúč
  • Jednotná cena: 15.00 €
  • Zobraziť mapu

Vstupenky

Po kliknutí budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu vstupeniek

Tak ako každý rok, aj tento, sa milovníci rocku, metalu a dobrej hudby môžu tešiť na ROCK POD KAMEŇOM. Dávku dobrej muziky rôznych štýlov si návštevníci festivalu môžu vychutnať už 12. a 13. augusta 2022.

Z technických a organizačných dôvodov dochádza ku zmene miesta konania festivalu. ROCK POD KAMEŇOM sa presúva na Amfiteáter Lúč na Zemplínskej Šírave. Vďaka tejto zmene sa návštevníkom zvýši pohodlie počas koncertov, navyše získajú aj ďalšie možnosti, ako nabrať silu počas hudobných prestávok, keďže Zemplínska Šírava je ako stvorená na ideálnu dovolenku. Ponúka návštevníkom neporovnateľne viac ubytovacích možností, ako aj rekreačných zariadení, vďaka ktorým sa zvýši stupeň pohodlia návštevníkov. Pripravený bude aj camp na stanovanie.

Počas festivalu sa nemusíte obávať ani o prázdny žalúdok. Budú pre Vás prichystané stánky, v ktorých uspokojíte nielen svoj hlad, ale aj smäd.

Tento ročník festivalu sľubuje vďaka žánrovej pestrosti veľa zábavy, čo naznačujú aj prví zverejnení účinkujúci.

Fínska metalová kráľovná Tarja Turunen je zárukou fantastickej a nezabudnuteľnej šou. V jej podaní nás všetkých čaká parádna dávka poctivej metalovej muziky. Priaznivcov power metalu isto potešia Taliani Rhapsody of Fire, ktorí majú zástupy fanúšikov po celej Európe. Tie si získali svojím dokonale prepracovaným a pompéznym poňatím symfonického power metalu. Moldavská svetoznáma skupina Zdob Si Zdub publikum zaujme svojimi charakteristickými rýchlymi a energickými rytmami. Priaznivcov domácej hudobnej scény poteší nielen legendárna Tublatanka, ale aj ČAD na čele s charizmatickym Štefanom Chrappom, alias Pištom Vandalom, či mladá prešovská formácia Rawsonic .