3 RETRO STRETÁVKA, Bratislava

Toto stretnutie z čias komunizmu, malo veľký úspech. Najznámejšie podniky tíchto čias: BAJKAL, KOCKA, CKM boli zárukou skvelej zábavy.Tretie vydanie štartujeme s dídžejskými legandami. Môžete sa tešiť na: šéf DMC Slovakia Igor Malovec, párty DJ Peter Horník a hostia,( ak to ešte zvládnu - hehehe ). Pozývateľ tento večera bude nemenej známa tvár rádia SiTy - Rastislav T.LEHOTSKÝ ( mal by to zvládnuť ).

Dátum: 14.3.2020
Čas: 21.00 hod
Cena: 10€
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.