ABBA Slovakia na zámku, Pezinok

 • 24.08.2020
 • 19:00
 • Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
 • III. kategória: 24.00 €
  IV. kategória: 18.00 €
  II. kategória: 24.00 €
  I. kategória: 29.00 €
  ZŤPS,Dôch., Det: 0.00 €
  ZŤP: 0.00 €
  VIP balkón: 100.00 €
  ztp_s: 0.00 €
  VIP KING ROOM : 200.00 €
 • Zobraziť mapu
 • Kúpiť vstupenku online

Nebude to len obyčajný večer, bude to večer plný hudby, známych piesní, tanca a zábavy. Príďte a zaspievajte si známe hity od legendárnej skupiny ABBA, v podaní ABBA Slovakia.

V programe ABBA Slovakia, zaznejú najväčšie hity legendárnej skupiny ABBA s najvernejšou interpretáciou, v podaní ABBA Slovakia. Najlepšia koncertná, tanečná a svetelná show, zložená zo 6-člennej kapely verne a naživo imitujúcej hity skupiny ABBA. Súčasťou je 4-členná tanečná formácia.

AGNETHA - Petra Maxin-Čegiňová DiS.art: vyštudovaná muzikalová herečka a speváčka, 2 ceny GRAMMY, účinkovanie v hlavných úlohách muzikálov. Účinkovala v ŠD Košice, DJZ Prešov, DJB Nitra, NOVÁ SCÉNA Bratislava, KALICH Praha, TV programy STV, TV JOJ a ďalšie.

ANI-FRID - MgArt. Dominika Kleisová: vyštudovaná muzikalová herečka a speváčka, účinkovanie v muzikáloch Městské Divadlo Brno, NOVÁ SCÉNA Bratislava, hudobných činohrách Radošinského naivného divadla Bratislava, TV programy TV NOVA a TV JOJ a ďalšie.

BENNY - MgrArt. Martin Onderišin: vyštudovaný klavír na VŠMU Bratislava, pedagóg a ďalšie.

BJORN - Filip Kluknavský: excelentný gitarový virtuóz - samouk, účinkuje v mnohých hudobných produkciách ako Peter Bič project a ďalšie. BICIE - Radoslav Zeleňák DiS.art: vyštudované bicie, vedecká odborná činnosť v oblasti muzikoterapie a ďalšie. BASGITARA - Michal Baluch DiS.art: vyštudovaný muzikálový spevák a herec. Účinkovanie v ŠD Košice, Divadlo hudby a ďalšie.

Spravte si pred koncertom pekný deň a príďte skôr. Čaká na vás prehliadka zámku, čarovnej Galérie umeleckého skla i naozajstných Pálffyho apartmánov. Urobte si ochutnávku vo vinárstve, vychutnajte si večeru v Zámockej vieche alebo Palffy restaurant. Alebo zostaňte po koncerte našimi hosťami. K zvýhodnenému ubytovaniu  ponúkame fľašu nášho vína, návštevu wellness a ubytovaniu samozrejme i raňajky.

VIP vstupenka na prízemí zahŕňa: Obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, syrová variácia, dezert.


VIP KING ROOM LOUNGE: privátna prestrešená lóža v štandarde luxusnej hotelovej izby pre dve osoby  ( na vyžiadanie možnosť prikúpiť ďalšie miesta v lóži prosím kontaktujte na nižšie uvedenom čísle). Víno, nealko, mini studený bufet.
Obsluha na telefón, klimatizácia, privátna toaleta priamo v lóži. Za doplatok 40€/osoba možnosť prenocovať priamo v lóži s raňajkami.
Viac info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk


Začiatok: 19:00hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.

Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.