BTS ARMY PARTY / PRVÝ KRÁT V BRATISLAVE, Bratislava

Táto párty oslavuje hudbu fenomenálnej veľkej K- popovej skupiny BTS, ktorá sa skladá zo 7 členov: Kim Seokjin (Jin), Kim Namjoon (RM), Min Yoongi (Suga), Jung Hoseok (J-Hope), Park Jimin, Kim Taehyung (V), Jeon Jungkook. Títo siedmi chalani, ktorí debutovali 13.6.2013 prekonali svojou hudbou bariéry aké sa iným ani sólovým spevákom, či speváčkam nepodarilo prelomiť. So svojím najnovším albumom Map of the soul: PERSONA 12.4.2019 prelomili rekordy skupiny Beatles získaním troch top 1 albumov za menej ako rok, vyhrali Top social artist dva krát za sebou a Top Duo/Group na Billboard Music Awards.
 
Time's ich zaradil medzi 100 najvplyvnejších ľudí planéty (2019).  Ako prvý umelci, ktorí nespievajú po anglicky vypredali počas svojej Love Yourself World Tour Wembley štadión. Sú taktiež ambasádormi UNICEF, s ktorými majú kampaň Love Myself - proti násiliu a boli pozvaní na ceny Grammy 2019, kde aj odovzdali cenu za najlepší RnB album.
 
V súčasnosti najpopulárnejšia chlapčenská skupina na svete BTS, sú okrem svojej hudby, ktorú si píšu aj produkujú, známy aj svojou jednotou a tým, že sa považujú za bratov a doteraz po ôsmich rokoch bývajú stále spolu v jednom dome.
 
🎫 Vstup -    6 € v predpredaji 
                   10€ na mieste
             
🎲 Od +15 rokov