Fubaby 17. - 22. jún 2019, Utorok


Najväčší multižánrový festival v stredoslovenskom regióne.

FUBABY2019 je CELOTÝŽDŇOVÝ multižánrový festival mestského typu so ŠIESTIMI scénami, sympóziami a v tomto ročníku so šiestimi umeleckými žánrami – hudba, výtvarné umenie, divadlo, tanec, literatúra, dizajn.
Festival kombinuje otvorené scény s voľným vstupom s predávanými vystúpeniami , koncertami a zónami formou jednodňových a celofestivalových lístkov. Spája nielen umelecké druhy ale predovšetkým populárne osobnosti s talentami a regionálnymi telesami pre najširšiu verejnosť.

Týždeň od 17. do 23. júna 2019 mesto pod Urpínom ožíva strhujúcou koncentráciou umeleckých druhov a žánrov, za výdatnej podpory bohatého sprievodného programu – hier, workshopov, športu, inšpirácie, motivačných aj poznávacích aktivít, stále populárnejších letných párty a umeleckých zážitkov. Týždeň plný osobností, spojenia banskobystrických a medzinárodných osobností, talentov a tvorby začína pondelkom na všetkých ŠIESTICH festivalových pódiách.

Doprajte si ZÁŽITKY nabíjajúce pozitívnymi a silnými emóciami, radosťou a inšpiráciou. Zapojte sa do umeleckého víru!
FUBABY2019 poskytuje viacero scén, kde si môžete vybrať medzi voľne prístupnými scénami alebo jednodňovými lístkami na spoplatnené scény.

Program - utorok 18.6.2019

Festivalové scény:

 • AULA SZU RADVAŇ
  20:00 SIMA MARTAUSOVÁ
  AUTOGRAMIÁDA HOKEJISTOV HC*05 Banská Bystrica
  21 00 SEMATAM
   
 • EURÓPA SC
  16:00 ČÍTANIE OSOBNOSTÍ
  JURAJ ŠOKO TABAČEK – STAND UP
  TRIO DOLCE
   
 • Europa SC 
  10:00 Minitalent  - ukáž čo vieš! - SONYTA MUSIC
  Dizajnéri 
   
 • Nám. SNP 
  15:30 Folklórny korienok 
   

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ

Viac info o festivale tu.