Habana Social Club PEUGEOT aréna Bratislava

Habana Social Club, PEUGEOT aréna Bratislava
 • 21.05.2024 - utorok
 • 19:00
 • PEUGEOT aréna Bratislava
 • Tribúna A: 79.00 €
  Lóža B: 0.00 €
  Tribúna B: 35.00 €
  Tribúna C: 39.00 €
  *Státie: 35.00 €
  Imob./Dopr.: 0.00 €
  Lóža A : 0.00 €
 • Zobraziť mapu

Vstupenky

Po kliknutí budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu vstupeniek

HABANA SOCIAL CLUB je považovaný za jediného a oficiálneho nástupcu legendárnej skupiny Buena Vista Social Club podľa kubánskej a latinskoamerickej tlače. S rovnakým nadšením a šarmom prináša rovnako chytľavé hity ako jeho predchodca. Buena Vista Social Club sa rozlúčil so svojím publikom v roku 2014 po skvele prijatom turné Adios Tour, no popularita Habana Social Club stúpla ešte viac po ich odchode.

S viac ako polstoročnou históriou niektorí pôvodní členovia Habana Social Club už nie sú medzi nami, čo viedlo k niekoľkým obnovám kapely. Súčasná 11-členná zostava kombinuje skúsenosti starších členov s mladými virtuóznymi hudobníkmi. Podľa zakladateľov Francisca Sancheza Ramosa a Rubéna Gonzaleza: "Kubánci sú najdôležitejší ľudia na svete."

Ich hudba hovorí ku všetkým ľuďom na svete, prenesie náš smútok i šťastie. Interpretovanie tohto hudobného dedičstva vyžaduje od nás obrovskú pokoru a zodpovednosť.

Na koncertnom turné HABANA SOCIAL CLUB zažijeme kubánsky spôsob života: piesne, ktoré vás zaniesu do hlbín kubánskej kultúry, a akustické úpravy niektorých latinskoamerických svetových hitov. Medzi najväčšie kubánske hity, ktoré môžete počuť, patrí Flor palida, Chan - Chan, Bailando, Vivir Mi Vida, El Carneval, Guantanamera, Caballo viejo, Represent Cuba a Anhelo v podaní Rickyho Martina.