meno:
heslo:
Pridaj koncert - podujatie   |  Hľadáme fotografov - redaktorov
Meniny ma , zajtra má , dnes je 20.03.2019
Koncert
<<- vrátiť sa na hlavnú stránku

Indietronica

Popis koncertu:
Indietronica

Dalšie info:

Chytľavá kombinácia indie music a elektroniky pre mestských dobrodruhov! Ponorte sa do melodických liniek a úderných rytmov oceňované elektronického projektu Bulp, ktorý svojim koncertom rozvibruje klubovú atmosféru. Na jazdu naprieč tým najlepším posledných desaťročí nás vezme DJská dvojica Diablo &Krto.


Bulp

je projekt, ktorý na našu scénu priniesol elektronickú hudbu s melodickým srdcom. Bulp je umelecké alter ego mladého producenta Sama Štefanca, ku ktorému sa neskôr pripojila jeho sestra Jana. Ich hudba sa zakladá na kombinácii melodických liniek, úderných rytmov, melancholických či pozitívnych motívov. Bulp debutoval vydareným singlom Far Light, po ktorom nasledovalo EP Endian. Minulý rok k nim pridali svoj debutový album Yrsa. Projekt Bulp za neho získal v ankete Radio_Head Awards 2017 cenu za nahrávku roka v kategórii elektronická hudba. Dva roky predtým získal Bulp ocenenie Objav roka.


Diablo & Krto (Indietronica residents)

je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop.Dátum: 07.12.2018

Čas: 19:00

Mesto: Bratislava

Miesto konania :
@KC Dunaj

Vstupné: ? - €


Podobné koncerty

Komentáre k článku
Publikovať teraz na webe
Nenachádzaju sa sem žiadne komentáre.