Koncert DESMOD TEATRO SET na zámku, Pezinok

 • 24.11.2019
 • Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
 • III. kategória: 39.00 €
  II. kategória: 45.00 €
  III. kategória: 39.00 €
  III. kategória: 39.00 €
  I. kategória: 55.00 €
  VIP balkón: 90.00 €
 • Zobraziť mapu
 • Kúpiť vstupenku online

Desmod opäť vyráža na turné Teatro Set 2019.

Nový program, nová téma ale staré heslo - Trapno is not dead!

"Ide o špeciálne vystúpenia, v rámci ktorých sú naše piesne upravované podľa toho, v akom duchu sa koncert nesie. Vystúpenia sú podčiarknuté humornými vstupmi moderátora Miša Malichera a jeho šťavnatými poznámkami a narážkami na návštevníkov. Jeho humor nie je jemne drsný, je na hrane. Veľmi veľa budeme improvizovať, takže priamo na mieste vznikajú nové skeče, prekvapenia aj brebty. S kapelou robíme fóriky, vyťahujeme ľudí na pódium a oni s nami hrajú scénky, je to veľmi vtipné," hovorí o pripravovanom turné Mário Kuly Kollár.

Vypočujte si exkluzívny koncert DESMOD TEATRO SET v krásnej Zlatej sále Kataríny Pálffy, v ktorej bolo kedysi nahrávacie štúdio OPUS a užite si zámockú atmosféru v novootvorenom 800ročnom zámku.

Spravte si pred koncertom pekný deň a príďte skôr. Čaká na vás prehliadka zámku, čarovnej Galérie umeleckého skla i naozajstných Pálffyho apartmánov. Poseďte si na nádvorí, urobte si ochutnávku vo vinárstve, vychutnajte si večeru v Zámockej vieche alebo Palffy restaurant.
Alebo zostaňte po koncerte našimi hosťami. K zvýhodnenému ubytovaniu ponúkame fľašu nášho vína, návštevu wellness a ubytovaniu samozrejme i raňajky.

Generálny partner podujatia na zámku: Slobodný pivovar BRADÁČ

Začiatok: 19:00hod.
Miesto: Zlatá sála Kataríny Pálffy, Šimák Zámok Pezinok
Zľavy: bez nároku na zľavu

VIP zóna sa nachádza na balkóne sály (v cene VIP lístka je víno, snack, voda + MEET and GREET s kapelou DESMOD od 18:00-18:30hod.
Upozornenie: Koncert DESMOD TEATRO SET z VIP zóny balkón nie je možné sledovať priamo od stola --- je potrebné sa premiestniť k výklenku na balkóne

Z každej vstupenky dávame 20% na ďalšiu obnovu zámku a umeleckých diel. Šimák Zámok Pezinok je zrekonštruovaný výhradne zo súkromných zdrojov. Ďakujeme za vašu podporu.