Koncertná sezóna 2018/2019 – Abonentka, Bratislava

Čo je abonentka?
Abonentka je predplatená vstupenka na vybrané koncertné predstavenie. S abonentkou získate vstupenky na konkrétne sedadlo a konkrétne koncertné vystúpenia, ktorých dátum a čas konania sú určené.

Výhody abonentiek
Abonentka je prenosná a neviaže sa na konkrétne meno. Môžete ju preto v prípade, že koncert nestihnete, požičať rodine, či priateľom. S jej zakúpením si obsadíte svoje obľúbené miesto v sále, ktoré na vás bude čakať počas celej sezóny. Ušetríte s ňou – kúpou abonentky získate vstupné na desať koncertov sezóny len za cenu deviatich.

 

Ako si abonentku zakúpiť?

Abonentky, ktoré budú v predaji do 7. novembra 2018, si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal. Cena abonentky na sezónu 2018/2019 je 63 EUR (zľavnené 27 EUR). Nárok na zľavu majú študenti, dôchodcovia, držitelia preukazov ZŤP a ZŤP-S a zamestnanci RTVS. Doklad o zakúpení abonentky z Ticketportalu vám na prvých dvoch koncertoch sezóny (19. 10. a 9. 11.) vo foyer vymeníme za abonentku.


Ďalšie informácie a pokyny:
Všetky koncerty vysiela naživo Rádio Devín. Z tohto dôvodu vás prosíme, aby ste svoje miesta v hľadisku zaujali najneskôr pätnásť minút pred začiatkom koncertu. Abonentky sú dostupné v limitovanom počte do vypredania.