Leon Hendrix (Usa) - In The Name Of Jimi Adam's, Zohor

Leon Hendrix (Usa) - In The Name Of Jimi, Adam's, Zohor

Vstupenky

Po kliknutí budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu vstupeniek

Len niekoľko dní po oslavách 80 rokov od narodenia legendárneho gitaristu Jimiho Hendrixa prichádza po prvý raz na Slovensko, so svojou poctou tomuto geniálnemu muzikantovi, jeho o šesť rokov mladší brat Leon so svojou kapelou. Samozrejme, celý večer bude venovaný tvorbe nesmrteľného Jimiho, a to v podaní, v akom sme ešte nemali šancu ich vidieť.

Leon Morris Hendrix je americký maliar, gitarista a skladateľ, ktorý okrem toho, že sa momentálne venuje odkazu svojho brata, má na svojom konte tiež vlastné albumy s Leon Hendrix Band. Prvý vyšiel v roku 2002 pod názvom Seattle Rain, novší potom s titulom Keeper Of The Flame o štyri roky neskôr. V roku 2012 vyráža na svoje prvé rozsiahle európske turné, počas ktorého koncertuje v krajinách ako Veľká Británia, Taliansko, Poľsko, Macedónia, Kosovo a ďalších.

Spoločne s Leonom Hendrixom na Slovensko prichádza úžasný gitarista, ktorý už dlhé roky propaguje Jimiho nesmrteľnú gitarovú hru  Fulviu Feliciano. Rytmickú sekciu tvorí basgitarista Marco DAngelo (Leon Hendrix, Stan Skibby) a bubeník Pino Liberti (Uli Jon Roth, Buddy Miles, Marco Mendoza).

Predskokanom LEONA HENDRIXA bude kapela BULLET HOLES - slovenská kapela, ktorá vyrástla z garáže do veľkého hudobného sveta. Názov je trochu drsný, ale realistický. "Chceme našou hudbou zasiahnuť vašu myseľ a vaše srdce, aby po nej zostala stopa. Naše piesne odrážajú naše životné príbehy.
Kapela bola založená v roku 2014 a odvtedy prešla niekoľkými členskými zmenami, väčšinou s cieľom dosiahnuť profesionálnejší a inštrumentálny rozvoj kapely."

Úspechy v oblasti dier po guľkách:

2016 - Absolútny víťaz súťaže ROCKOVÁ MATURITA
2018 - Cena za objav roka od Únie autorov a interpretov
2019 - Vydanie veľmi kritikou oceňovaného albumu Perfect World

Viac skladieb a informácií na webovej stránke, sociálnych sieťach a YouTube.

YTB: https://www.youtube.com/c/BulletHoles/featured

FB: https://www.facebook.com/bulletholesband