Marco Mendoza (White Snake, Thin Lizzy), Nové Mesto nad Váhom

Dátum/Date: 13.10.2019 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: 
Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

Vo svete basgitary nie je toho veľa, čo Marco nedokáže alebo v minulosti nedokázal. Nahrával a bol na turné s hudobnými a rokovými hviezdami ako Blue Murder, John Sykes, David Coverdale, Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, Lynch Mob, Neal Schon, Dolores O’Riordan z the Cranberries, a s jeho súčasnou kapelou The Dead Daisies.
Marco je dynamický naživo hrajúci interpret, ktorý sa cíti ako doma rovnako na obrovskom štadióne ako aj v malom jazzovom klube.
Dokáže obsiahnuť hocaký hudobný štýl, od jazzu, fusion, world music, latin groove až po všetko z hard rocku.
Okrem toho je aj vynikajúci spevák, ktorý napísal a vydal vysoko uznávané sólové albumy ‘Live for Tomorrow’ a ‘Casa Mendoza’.
Ak by toto všetko nestačilo, Marco je tiež skutočný veľvyslanec hudby, ktorý si vždy nájde čas na stretnutie sa s fanúšikmi, chodí do nemocníc a dáva úžasné rozhovory, v ktorých je vždy otvorený a úprimný o tom, kde bol a kam plánuje ísť.
So svojou súčasnou kapelou The Dead Daisies nahral dva štúdiové albumy (‘Revolución’ a‘Make Some Noise’) a jeden live album ‘Live & Louder’. Otriasli pódiami od Kuby po Austráliu a všade uprostred. Dbajte nato, aby ste si Marca v našom klube nenechali ujsť.

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č.0902 608 912