Michael Bolton (US) / In Castle 2019

Hudobné podujatia v Seredi pod značkou IN CASTLE pokračujú aj v roku 2019. V rámci projektu sa nám v lete predstaví americký spevák a skladateľ Michael Bolton!

Michael Bolton, je americký spevák a skladateľ.  Medzi jeho úspechy patrí predaj viac ako 75 miliónov albumov,  účasť pri nahrávaní osem z desiatich najlepších albumov sveta v rámci pop music a dvoch singlov na billboardových priečkach, ako aj šesť cien American Music Awards a dve ceny Grammy Awards. Ako skladateľ napísal velké hity pre také osobnosti ako mapríklad: Laura Branigan, Cher.   Ako spevák vystupoval s umelcami, ako sú: Lucia Aliberti , Patti LaBelle , José Carreras , Tony Cetinski , Ray Charles , Celine Dion , Plácido Domingo , Renée Fleming , Wynonna Judd , BB King , Lonely Island , Luciano Pavarotti , Percy Sledge a Zucchero .   Bolton na koncerte odohrá rokmi overené hity a predstavý aj nové skladby.

Projekt IN CASTLE prináša počas letných mesiacov open-air koncerty známych zahraničných i slovenských hudobníkov do nádherného prostredia Zámockého parku a Amfiteátra v Seredi.V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie.
V areáli sa budú nachádzať stánky s občerstvením (nápoje aj jedlo).
Vstup detí do 15 rokov je povolený len v sprievode dospelej osoby.
Zakúpením vstupenky účastník súhlasí s fotografovaním médií i organizátorov na tomto podujatí za účelom zverejnenia video, alebo fotoreportov. Tiež návštevník súhlasí a rešpektuje skutočnosť, že do areálu je prísne zakázané vnášať profesionálnu foto a videotechniku a sklenené a kovové predmety.

Prvých 50ks29,00 €
Ďalších 500ks39,00 €
Ďalších 500ks49,00 €
Následne59,00 €

 

Vstupenky si môžete nechať doručiť poštou alebo využiť elektronické vstupenky (zaslané na e-mail), ktoré sú v 2 formátoch - PDF pre tlač na domácej tlačiarni alebo v copy centre, a PNG s QR kódmi pre smartfóny.

Tiež odporúčame

#SAMEPROMOTEREVENTS#

Podpora predaja lístkov

Máte otázky? Napíšte nám prosím na e-mail podpora@maxiticket.sk a my Vám odpovieme v najkratšom možnom čase.