MIREILLE MATHIEU

 • 10.03.2020
 • AXA aréna NTC Bratislava
 • Imobilní: 31.00 €
  Premium: 199.00 €
  Kat. 1: 149.00 €
  Kat. 2: 109.00 €
  Kat. 3: 79.00 €
  Kat. 4: 63.00 €
  Kat. 5: 49.00 €
  Kat. 6: 42.00 €
 • Zobraziť mapu
 • Kúpiť vstupenku online

POZOR ZMENA TERMÍNU KONCERTU MIREILLE MATHIEU
Termín koncertu francúzskej šansoniérky Mireille Mathieu bol zmenený!

Kráľovná francúzskeho šansónu vystúpi opäť v Bratislave!

Šansónová legenda Mireille Mathieu pripravuje svoje európske turné.  Tentokrát nevynechá ani Slovensko, kde ju fanúšikovia doslova milujú. Jej bratislavské koncerty boli doteraz vždy vypredané. Koncert sa bude konať dňa 10. marca 2020 v AXA aréne NTC Bratislava a opäť vystúpi so svojou sprievodnou kapelou a vokalistami.

Charizmatická francúzska šansoniérka Mireille Mathieu začala svoju hudobnú kariéru v sedemdesiatych rokoch a odvtedy stihla nahrať viac ako 1200 skladieb, vydať viac ako 40 albumov a vystupovala po celom svete.

Mireille Mathieu je nástupkyňou ikonickej Edith Piaf. Celý svet ju pozná vďaka slávnym skladbám Mon credo, Qu`elle est belle, Mon bel amour d`été, ale aj vďaka typickému účesu-krátkej ofine, ktorá dodnes inšpiruje svetových kaderníkov. Madam Mathieu spolupracovala napríklad s hviezdami ako Ch. Aznavour, J. Iglesias, F. Sinatra, T. Jones , či P. Anka.

M.  Mathieu má na svete aj svoj ďalší nový album, takže sa môžeme tešiť, že na bratislavskom koncerte zaznejú aj piesne z tohto nového albumu. Fanúšikovia však iste ocenia aj všetky ďalšie veľké hity, ktoré sú stálicami jej koncertov.

Atmosféru na francúzsky spôsob nevynechajte dňa 10. marca 2020 v AXA aréne NTC Bratislava. 


INFO PRE DRŽITEĽOV PREUKAZU ZŤP-S:
V prípade záujmu o vstupenky na koncert Mireille Mathieu napíšte Vašu požiadavku na mailovú adresu: benediktova@jvsgroup.sk