Novoročný galakoncert Karol Duchoň - Na srdci mi hraj! Dom kultúry Ružinov, Bratislava
- 11.01.2026 - nedeľa
- 18:00
- Dom kultúry Ružinov, Bratislava
- Kúpte si CD/LP/Knihy interpreta
- Zobraziť mapu
- Rezervovať ubytovanie
Novoročný galakoncert Na srdci mi hraj! - Karol Duchoň v Bratislave
Začnite rok 2026 v sprievode nezabudnuteľných melódií, ktoré patria k zlatému pokladu slovenskej hudby. Novoročný galakoncert Na srdci mi hraj! zavíta 11. januára 2026 do Domu kultúry Ružinov v Bratislave a prinesie večer plný emócií, elegancie a legendárnych piesní Karola Duchoňa.
Diváci sa môžu tešiť na výber jeho najväčších hitov ako V slovenských dolinách, Smútok krásnych dievčat, Elena, Čardáš dvoch sŕdc či Dievča z Budmeríc v podaní Martina Gyimesiho, ktorý stvárňuje Karola Duchoňa v úspešnom muzikáli Na srdci mi hraj!.
Večer doplnia výnimočné duety, emotívne aranžmány a špeciálne prekvapenia, ktoré vytvoria neopakovateľnú atmosféru pocty jednému z najväčších spevákov našej hudobnej histórie.
Novoročný galakoncert Na srdci mi hraj! Karol Duchoň - Bratislava, Dom kultúry Ružinov
Zažite výnimočný hudobný večer plný spomienok, energie a sŕdc, ktoré hrajú v jednom rytme.
Vstupenky na koncert sú už dostupné - nenechajte si ujsť túto hudobnú poctu Karolovi Duchoňovi.
Účinkujú:
Martin Gyimesi , Orchester Vlada Valoviča
Dirigent: Vlado Valovič