meno:
heslo:
Pridaj koncert - podujatie   |  Hľadáme fotografov - redaktorov
Meniny ma , zajtra má , dnes je 16.10.2018
Koncert
<<- vrátiť sa na hlavnú stránku

Natalie Imbruglia

Popis koncertu:
Natalie Imbruglia

Dalšie info:

Po druhýkrát budeme mať možnosť zažiť koncert známej speváčky na Slovensku!

Piesne Natalie poznáme z vysielania snáď všetkých slovenských rozhlasových staníc. Na najvyššie priečky hitparád ju katapultoval singel Torn v roku 1997, vďaka ktorému predala viac ako 7 miliónov kusov debutu Left of the Middle.
Stačí si spomenúť na množstvo ďalších strhujúcich hitov ako napríklad Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression, Shiver a tiež skvelé aktuálne covery mužských umelcov vydané na albume Male (2015) spracované žensky, elegantne a s veľkým nadhľadom do štýlových akustických verzií (napr. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball Damiena Ricea, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga).

Natalie Imbruglia doteraz vydala 5 rádových albumov a jednu výberovku singlov. Je známa svojou pracovitosťou vo viacerých umeleckých oblastiach. V mladosti začínala hereckú kariéru v seriáli Neighbours, neskôr hrala v niekoľkých filmoch (napr. Johnny English a Underdogs). Vďaka pôsobivému zjavu sa dostala do televíznych reklám známej kozmetickej značky.
Okrem umenia sa venuje charite, je označovaná za aktívnu filantropku.

Predaj vstupeniek sa spustí v pondelok 14.8.2017.Dátum: 28.11.2017

Čas: 19:00

Mesto: Trenčín

Miesto konania :
Piano club

Vstupné: ? - €


Podobné koncerty

Natalie Imbruglia
Komentáre k článku
Publikovať teraz na webe
Nenachádzaju sa sem žiadne komentáre.