NERIEŠ OK TOUR BRATISLAVA - KRST ALBUMU + HOSTIA, Bratislava

Skupina Nerieš vydáva svoj tretí štúdiový album s názvom OK a s ním vyráža aj na tour do slovenských miest. 30.4. sa v bratislavskej Refinery Gallery uskutoční veľkolepý krst albumu so špeciálnou nezabudnuteľnou show, so živou kapelou a hosťami, ako sú KONTRAFAKT, DMS a ďalší. Nenechaj si újsť jedinečný zážitok, ktorý sa už nebude opakovať.

Normal vstup od 16 rokov

Pod 16 rokov v sprievode zákonného zástupcu

VIP vstup 18 +

VIP - špeciálna oddelená balkónová zóna s jedinečným výhľadom na pódium. Výhodou VIP zóny je obmedzený počet vstupeniek, ktorý vám zabezpečí komfort, pre ten najlepší zážitok z koncertu.

VIP Backstage pass - Zaži krst albumu z úplne iného pohľadu. Stretni sa s účinkújucimi a nahliadni do zákulisia celej show. Uvidíš ako funguje príprava a priebeh celej show, ako to vyzerá v šatniach interpretov a ako vyzerá koncert z pohľadu interpreta.

VIP Meet & Greet - Stretni sa so svojimi obľúbenými interpretmi v deň veľkolepého krstu. Budeš mať možnosť opýtať sa ich osobne čo ťa zaujíma a urobiť si aj fotku či video, ktoré nebude mať nikto iný. Vstupenka okrem stretnutia zahŕňa aj zážitok z koncertu z VIP zóny, v ktorej je obmedzený počet miest a jedinečný výhľad na pódium.