Netanel Goldberg & Mitsch Kohn - Truth of Now healing Ceremony, Trnava

Netanel Goldberg & Mitsch Kohn - Truth of Now healing Ceremony

Spieva každým nádychom a dýcha každou piesňou. Netanel Goldberg sa spája so skvelými hudobníkmi a osobnosťami Mitschom Kohnom a Saschom Alexandrom Vaymerom v projekte Truth of Now, aby ste aj Vy mohli zažiť uzdravujúci rituál - "Healing ceremony". Hudba týchto pánov prináša prirodzenú a čistú emóciu z najhlbšieho ľudského vnútra s liečivým a očistným účinkom. Ťažoba, starosti a bolesť sa pri počúvaní odplavia preč, akoby ste ich zo seba zmyli vo vodách zurčacieho potoka, a duša sa naplní pokojom, láskou a svetlom.

 V tomto hudobnom vystúpení bude vytvorený bezpečný priestor k otvoreniu srdca a precíteniu skrytých bolestí a smútkov tak, aby sa spustil proces samouzdravovania. Zvuky intuitívne vo viacerých vlnách odomykajú vnútorné svety a emócie, ktoré si ťaháme so sebou. V momentoch konfrontácie a úplnej pravdy sa otvárajú spojenia do vyšších dimenzií. Vzťahy, všeobecné situácie, potenciál, vízie a princípy sa stanú jasnejšími a budeme schopní ľahšie prijať kto sme, krásu v nás aj okolo nás a prežívať svoje životy naplnenejšie.

Rovnaké uvoľňujúce a liečivé zážitky chce návštevníkom a stálym členom prinášať aj nový Lighthouse Club v Trnave, kde máte možnosť zažiť jedinečný koncert Truth of Now v rámci otvorenia v nových priestoroch už 23.11.2019. Vstupné na koncert zahŕňa aj občerstvenie v hodnote tretiny lístku a výťažok zo vstupenky je určený na charitatívne účely. Príďte si vychutnať prvý liečivý koncert v nových priestoroch, na adrese Bulharská 37, Trnava, oslávte s nami nový začiatok a podporte pri tom dobrú vec.