Pesničky z Kasína, Nováky

Mimoriadne úspešný program Pesničky z kasína, ktorý poznáte z vysielania TV Šláger a z internetovej TV Kasíno.

Pôjde tentoraz o Gala Show tohto programu, v ktorom sa predstaví hneď niekoľko hviezd našej hudobnej scény. Bude to popredná skupina melodických šlágrov Akropola, ktorú tvoria: Hanka Maximová, Rasťo Pittner a Daniel Ročiak. Na svojom konte majú 4 albumy: dva s ľudovými piesňami a dva s melodickými šlágrami. Z ich najväčších hitov spomeňme aspoň tieto: Sen krásny býval, Vieš ma spútať láskou, Pieseň k narodeninám či Noc tancuje v nás.

Dušou celého programu Pesničky z kasína je manželský pár Silvia a Peter Klimentovci. Obaja speváci sa tešia popularite vďaka ich spoločným piesňam ako napríklad: Italiano Italiano alebo úspechu ich albumu Manželské duetá, na ktorom nájdeme také hity ako: Bozkávaj ma celú, Ciao Mio Amore či Taká, taká som.

Ďalším účinkujúcim v programe Pesničky z kasína – Gala Show bude talentovaný spevák Marek Bednár, ktorý zaujal doteraz dvoma albumami: Poď so mnou a Náruč snov. Z jeho hitov spomeňme aspoň niektoré: RIO, Náruč snov, Nápoj lásky či Vyvešti mi cigánka.

Všetkých účinkujúcich bude sprevádzať skvelá skupina Benefit, ktorú diváci poznajú tiež z televíznej obrazovky z úspešného programu Pesničky z kasína.

Užite si ho aj vy so stále aktuálnym hitom Ervína Klimenta Otvárajte kasíno!