Rap & Pop Symphony Dom umenia, Košice

Rap & Pop Symphony, Dom umenia, Košice
 • 21.04.2024 - nedeľa
 • 19:00
 • Dom umenia, Košice
 • prístavky: 0.00 €
  prístavky 2.kat: 0.00 €
  *Kategória A: 55.00 €
  *Kategória B: 49.00 €
  *Kategória C: 45.00 €
  *Kategória D: 49.00 €
  *Kategória E: 45.00 €
  *Kategória F: 35.00 €
  *Kategória G: 39.00 €
  *Kategória H: 25.00 €
 • Zobraziť mapu

Vstupenky

Po kliknutí budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu vstupeniek

Vážení milovníci hudby, dávame vám možnosť zažiť nezabudnuteľný koncert "Rap & Pop Symphony" v Košiciach. Virtuózne Alliance Orchestra vás zavedie do jedinečného spojenia rapu a popu prostredníctvom špeciálnych symfonických aranžmánov. Na programe sú šlágry od umelcov ako Eminem, Coolio, Black Eyed Peas, Rihanna, Coldplay, Imagine Dragons, Beyonce, Adele, Dr. Dre, Lady Gaga, Billie Eilish, Christina Aguilera, Sting, Roxette a mnohí ďalší.

Naším cieľom je ponúknuť vám večer plný hudobných lahôdok, vrátane orchestrálnych verzii klasických skladieb ako "Zombie", "It's Raining Men", "Beggin", "I Will Always Love You" a, samozrejme, "Don't Speak". Pripravte sa na koncert plný nostalgie a príjemných emócií.

Alliance Orchestra spolu s hudobníkmi WFO, doplnenými o lyrické zvuky gitár a rytmické bicie, vytvoria jedinečnú atmosféru na pódiu. K tomu pridáme vystúpenia pozvaných vokalistov, ktorých hlasové prejavy dotknú najhlbších zákutí vašich sŕdc. Ich interpretácie obľúbených piesní prinesú vzrušujúce emócie a romantickú atmosféru, ktorá vás bude sprevádzať po celý večer.

Tento hudobný zážitok si môžete užiť 21. apríla v Dome umenia v Košiciach, začiatok koncertu je o 19:00. Pripravte sa na nezabudnuteľný večer plný hudobnej vášne a zážitkov. Nezmeškajte túto príležitosť!