Rock Legends / Open Air Tribute NTC aréna Bratislava

ROCK LEGENDS / OPEN AIR TRIBUTE KONCERT, NTC aréna Bratislava
  • 22.06.2024 - sobota
  • 13:00
  • NTC aréna Bratislava
  • Jednotná cena: 45.00 €
  • Zobraziť mapu

Vstupenky

Po kliknutí budete presmerovaný na oficiálnu stránku predajcu vstupeniek

Legendárna austrálska kapela AC/DC vystúpi v Bratislave - VSTUPENKY TU v rámci Power Up Tour 2024.

-----


- 9-hodinový koncert rockovej hudby;

- otvorenie strechy v NTC aréne, aby si tisíce fanúšikov rockovej hudby vychutnali tento zážitok naplno a to priamo pod holým nebom;

- šesť plnohodnotných vystúpení šiestich najlepších tribute skupín zo Spojeného kráľovstva a Talianska počas jedného dňa.

Na koncerte vystúpia:

AC/DC UK (England)  tribute AC/DC. Počas prvého ročníka ROCK LEGENDS predviedli nezabudnuteľnú šou a uchvátili všetkých divákov. Aj preto sme neváhali a pozvali ich na druhý ročník ROCK LEGENDS a už teraz sa nevieme dočkať ich ďalšieho skvelého vystúpenia.

The Bohemians (England)  tribute Queen. "Skvelá show" - povedali o koncerte tejto kapely členovia skupiny Queen - Brian May a Spike Ednez. Podľa fan klubu Queen je to najlepšia tribute kapela Queen, aká aktuálne koncertuje.

Hotter Than Hell (England)  tribute KISS. V roku 2024 kapela oslávi 20. výročie a právom si nesie titul Európska tribute kapela číslo 1 na svete.

Nirvana Tribute (England)  tribute Nirvana. Síce koncertu Nirvany sa už zúčastniť nemôžeme, ale Nirvana Tribute vám priblíži atmosféru z koncertu tejto ikonickej kapely. Šou premyslená do najmenšieho detailu a originálne piesne Nirvany ? to všetko nám umožní uctiť si pamiatku Kurta Cobaina naživo.

U2 Tribe (England)  tribute U2. Už viac ako 40 rokov znie hudba U2 z éteru rádií, v arénach či na štadiónoch naprieč všetkými kontinentami. Členovia U2 Tribe sa zaviazali zachytiť autentický zvuk a vystupovať s energiou a vášňou podobným spôsobom ako pôvodná kapela.

SAD European Metallica Tribute (Taliansko)  tribute Metallica. Ďalšia skupina oslávi na našom koncerte 20. výročie. Je intenzívne aktívna od roku 2004, hrá na najväčších pódiách po celej Európe a prináša šou a hudbu so silnými emóciami. Za 20 rokov skupina odohrala viac ako 1000 koncertov a je právom považovaná za najlepšiu Európsku tribute kapelu Metallica.