Roo Panes, Bratislava

Anglický folkový pesničkár Roo Panes pohladí spevom Bratislavu.

Andrew "Roo" Panes, rodák z anglického Dorsetu, absolvuje na Slovensku premiéru a spoločne so svojím hudobným doprovodom povzbudí ľudí v Atelier Babylon.

Britský spevák  je často prirovnavaný k Benovi Howardovi a podobnosť nachádzame aj vo svetovej hviezde Jackovi Johnsonovi.

Nadväzuje na tradičnú folkovú školu a často si vystačí len s akustickou gitarou.  V jeho prejave je akási nevídaná čarovná schopnosť si podmaniť dav.

Na rozdiel od svojich kolegov, ktorí čerpajú z ťažkých  melancholických tém, on ťaží z vnútornej pozitivity.

Jeho nádherne znejúce piesne zanechávajú odkaz. Hlboké diela sú naplnené poslaním a ich emócia má v sebe úprimnú srdečnosť.

Mimo iného,  vyštudovaný teológ a tvár reklamnej kampane módnej značky BURBERRY,  prežíva vo svojej 30tke pozoruhodný úspech.

Viac než 160 miliónov prehratí na Spotify  a 15 miliónov vzhliadnutí  na YouTube hovoria o jeho  značnej  popularite,  čo potvrdzuje aj návštevnosť na jeho koncertoch.

Roo Panes  vydal 3 štúdiové albumy a k najobľúbenejším  piesňam patria

Lullaby Love,  OPHELIA,  Little Giant,  Tiger Striped Sky,  Open Road.

Na Slovensko  zavíta na jeseň 22. novembra  2019,  kde nám v rámci európskeho turné ponúkne svoje lahodiace balady  a  predstaví nám  aj materiál z nového albumu Quiet Man (2018).