The BEATLES na zámku – THE BACKWARDS, Pezinok

 • 11.07.2021
 • 19:00
 • Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
 • III. kategória: 29.00 €
  IV. kategória: 22.00 €
  II. kategória: 29.00 €
  I. kategória: 35.00 €
  ZŤPS,Dôch., Det: 9.00 €
  ZŤP: 7.00 €
  VIP balkón: 100.00 €
  ztp_s: 8.00 €
  VIP KING ROOM : 200.00 €
 • Zobraziť mapu
 • Kúpiť vstupenku online

Najväčšie hity a najkrajšie zaľúbené pesničky v podaní najlepších na svete - The Beatles

Dokonalosť prejavu a dokonalosť zvuku je vidieť v každom detaile. Budete mať chuť si hity v ich prevedení spievať a budete mať chuť si aj zatancovať. Zažite túto show na vlastnej koži. Kapela, ktorá je známa vernou interpretáciou nahrávok a prejavu The Beatles s veľkým zmyslom pre detail, získala 1. miesto na najprestížnejšom festivale The Beatles revivalov na svete: New York Beatlefest v roku 1998 a rovnako prvé miesto v roku 2003, keď sa vrátila obhájiť svoj titul. The Backwards získali ocenenie za ?najlepší zvuk?, aj za ?najlepší imidž?. Po finále im prišla zablahoželať sestra Georgea Harrisona. "Neverila som vlastným ušiam. Mala som pocit, že počujem živých Beatles," povedala dojatá. Ich koncertné vystúpenia sú populárne nielen na Slovensku, ale aj v Európe či v USA.

Príďte si užiť koncert na nádvorí zámku a užite si zámockú atmosféru v novootvorenom 800ročnom zámku v Pezinku. Podujatie si budete môcť vychutnať 17. augusta 2020 v Šimák Zámok Pezinok.

Spravte si pred koncertom pekný deň a príďte skôr. Čaká na vás prehliadka zámku, čarovnej Galérie umeleckého skla i naozajstných Pálffyho apartmánov. Poseďte si na nádvorí, urobte si ochutnávku vo vinárstve, vychutnajte si večeru v Zámockej vieche alebo Palffy restaurant.
Alebo zostaňte po koncerte našimi hosťami. K zvýhodnenému ubytovaniu ponúkame fľašu nášho vína, návštevu wellness a ubytovaniu samozrejme i raňajky.

VIP vstupenka na prízemí zahŕňa: Obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, syrová variácia, dezert.