Koncerty a hudobné podujatia na Slovensku a v zahraničí

Loading...

Kultúrne podujatia na rok: 2020

Júl

07 08 júl

streda | 19:00
Bratislava LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
07 09 júl

štvrtok | 20:00
Trnava Amfiteáter Trnava
07 10 júl

piatok | 16:00
Košice Aupark Košice, SAFARI PARK - letná terasa
07 10 júl

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
07 10 júl
Vinné Amfiteáter Zemplínska šírava
07 10 júl

piatok | 19:00
Skalité Amfiteáter, Skalité
07 11 júl
Čaka Amfiteáter Čaka
07 11 júl

sobota | 19:00
Žilina Smer Klub 77, Žilina
07 11 júl

sobota | 20:00
Heľpa Amfiteáter Heľpa, Školská 17, 976 68 Heľpa
07 11 júl
Nové Mesto nad Váhom Amfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
07 11 júl

sobota | 18:30
Pezinok Amfiteáter Pezinok
07 15 júl

streda | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Amfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
07 16 júl
Kvakovce Loď Bohemia - prístav Domaša - Dobrá
07 17 júl

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
07 17 júl

piatok | 20:00
Šurany Spoločenská hala (discohala), Šurany
07 17 júl

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
07 17 júl
Senec Amfiteáter Senec
07 17 júl

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Amfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
07 17 júl
Žilina Areál Tennis Point, Žilina
07 18 júl
Trnava Amfiteáter Trnava
07 18 júl
Bratislava Calabria club, Bratislava
07 18 júl
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
07 18 júl

sobota | 20:00
Detva Amfiteáter Detva
07 18 júl

sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Amfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
07 18 júl
Trenčín ELEMENTS Trenčín, Palackého 31
07 19 júl
Trenčín Amfiteáter - Trenčiansky hrad
07 23 júl
Kvakovce Loď Bohemia - prístav Domaša - Dobrá
07 24 júl
Myjava Amfiteáter Myjava
07 24 júl

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
07 25 júl

sobota | 18:00
Poprad AquaCity Poprad
07 26 júl

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 26 júl
Starý Tekov Amfiteáter Starý Tekov
07 26 júl

nedeľa | 18:00
Brezno Aréna Brezno
07 29 júl
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
07 29 júl

streda | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Amfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
07 31 júl

piatok | 19:00
Častkovce Častkovce - obecný park

August

08 01 august

sobota | 19:00
Zlaté Moravce Amfiteáter Zlaté Moravce
08 01 august

sobota | 20:00
Zuberec Amfiteáter Zuberec, 027 32 Zuberec
08 01 august

sobota | 21:00
Zemianske Kostoľany La Striga Club, Zemianske Kostoľany
08 01 august

sobota | 21:00
Zemianske Kostoľany La Striga Club, Zemianske Kostoľany
08 07 august
Nové Zámky Amfiteáter Nové Zámky
08 07 august

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Amfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
08 08 august
Uhrovec Jankov vŕšok, Uhrovec
08 08 august

sobota | 19:00
Trnava Amfiteáter Trnava
08 08 august

sobota | 19:00
Bratislava Edison Park, Bratislava
08 08 august
Čereňany Amfiteáter Čereňany
08 08 august

sobota | 19:00
Trnava Amfiteáter Trnava
08 08 august

sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Zelená Voda - Amfiteáter, Nové Mesto nad Váhom
08 12 august

streda | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Amfiteáter Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom
08 14 august
Bratislava Amfiteáter Rača, Bratislava
08 15 august

sobota | 19:00
Nové Zámky Amfiteáter Nové Zámky
08 15 august

sobota | 19:00
Banská Štiavnica Amfiteáter Banská Štiavnica
08 16 august
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 20 august
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
08 20 august
Východná Amfiteáter Východná
08 20 august
Trenčianske Teplice Kursalon, Trenčianske Teplice
08 21 august
Kapušany Amfiteáter Kapušany
08 22 august

sobota | 19:00
Trnava Amfiteáter Trnava
08 22 august
Košice Amfiteáter Košice, Košice
08 22 august

sobota | 20:00
Banská Štiavnica Amfiteáter Banská Štiavnica
08 23 august
Rimavská Sobota Amfiteáter Rimavská Sobota
08 28 august
Pezinok Amfiteáter Pezinok
08 29 august
Bratislava Calabria club, Bratislava
08 29 august

sobota | 21:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
08 30 august

nedeľa | 19:00
Zlaté Moravce Amfiteáter Zlaté Moravce
08 31 august

pondelok | 20:00
Myjava Amfiteáter Myjava, Trnovská 739/25

September

09 03 september
Nitra PKO Nitra
09 03 september

štvrtok | 19:00
Žilina Tennis Point, Žilina
09 04 september

piatok | 18:00
Nitra Relax Park Agrokomplex, Nitra
09 04 september
Trnava Hotel Holiday Inn, Trnava
09 04 september

piatok | 18:00
Nitra Relax Park Agrokomplex, Nitra
09 04 september

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
09 04 september
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 04 september
Radošovce Futbalové ihrisko Radošovce
09 04 september

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
09 05 september
Prešov Kino Scala, Prešov
09 05 september
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 05 september
Bratislava Amfiteáter Rača, Bratislava
09 06 september
Žilina Dom odborov Žilina
09 06 september
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
09 08 september
Trenčín Univerzálna sála, Dom armády Trenčín
09 09 september

streda | 19:00
Bratislava Eurovia Aréna Bratislava (ŠH Pasienky)
09 09 september

streda | 19:00
Brezno Dom kultúry, Brezno
09 09 september
Brezno Evanjelický kostol, Brezno
09 10 september
Nitra Synagóga, Nitra
09 12 september
Bratislava Calabria club, Bratislava
09 12 september
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 12 september
Madunice futbalový štadion TJ Madunice
09 13 september

nedeľa | 20:00
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
09 15 september

utorok | 14:00
Žilina ŠTADIÓN MŠK ŽILINA
09 15 september
Žilina Dom odborov Žilina
09 15 september
Bratislava Randal Club, Bratislava
09 16 september
Košice Collosseum Club, Košice
09 17 september
Žilina Dom odborov Žilina
09 17 september
Ružomberok Kultúrny dom A. Hlinku, Ružomberok
09 17 september
Pezinok Amfiteáter Pezinok
09 17 september
Bratislava Loď Harmónia, pontón 44, Bratislava
09 17 september

štvrtok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 18 september

piatok | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 18 september
Košice Collosseum Club, Košice
09 18 september
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 18 september
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
09 18 september

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
09 18 september
Tvrdošín Kino Javor, Tvrdošín
09 19 september

sobota | 20:00
Bratislava Incheba Expo Aréna, Bratislava
09 19 september
Martin Kino MOSKVA, Martin
09 19 september
Šurany Spoločenská hala, Šurany
09 19 september
Trenčín Piano Club, Trenčín
09 19 september
Šurany Spoločenská hala, Šurany
09 19 september
Bratislava Calabria club, Bratislava
09 20 september
Ružomberok Veľká dvorana KDAH, Ružomberok
09 20 september
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 20 september
Žilina Tennis Point, Žilina
09 20 september
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
09 21 september

pondelok | 19:00
Ivanka pri Dunaji Matičný dom, Ivanka pri Dunaji
09 22 september

utorok | 20:00
Bratislava Randal Club, Bratislava
09 22 september
Košice Collosseum Club, Košice
09 23 september
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 23 september

streda | 19:00
Šenkvice KIS, Šenkvice
09 24 september

štvrtok | 20:30
Bratislava Rock Cafe, Bratislava
09 25 september

piatok | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 25 september

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 25 september

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
09 25 september

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
09 26 september
Bratislava Calabria club, Bratislava
09 26 september
Skalica Jezuitský kostol sv. Františka Xaverského, Skalica
09 26 september

sobota | 20:00
Trenčín Piano Club, Trenčín
09 27 september
Senec HOTEL SENEC****, Senec
09 28 september
Púchov Divadlo Púchov
09 28 september

pondelok | 19:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 28 september

pondelok | 19:00
Nitra Klub Nájomná jednotka 210, Nitra
09 30 september

streda | 19:00
Bratislava Divadelná sála IUVENTA, Bratislava

Október

10 01 október

štvrtok | 19:00
Bratislava Divadelná sála IUVENTA, Bratislava
10 02 október

piatok | 19:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
10 02 október

piatok | 21:00
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
10 02 október
Žilina Smer Klub 77, Žilina
10 02 október
Žilina Dom odborov Žilina
10 02 október

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
10 02 október
Košice Collosseum Club, Košice
10 02 október
Prešov Kino Scala, Prešov
10 03 október

sobota | 19:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
10 03 október
Žilina Smer Klub 77, Žilina
10 03 október
Košice Dom umenia, Košice
10 03 október

sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 03 október

sobota | 16:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
10 03 október

sobota | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 04 október
Banská Bystrica Robotnícky dom, Banská Bystrica
10 04 október
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
10 04 október
Košice Historická radnica, Košice
10 04 október
Martin Kino MOSKVA, Martin
10 05 október
Prievidza Dom kultúry Prievidza
10 05 október

pondelok | 17:00
Zvolen Dom kultúry Podborová, Zvolen
10 06 október
Žilina Mestské divadlo Žilina
10 06 október
Tvrdošín Kino Javor, Tvrdošín
10 06 október
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 07 október
Košice Tabačka Kulturfabrik, Košice
10 07 október
Piešťany Dom umenia, Piešťany
10 07 október
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 08 október
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
10 09 október

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 09 október

piatok | 20:00
Trenčín Klub Lúč, Trenčín
10 09 október
Trenčín Piano Club, Trenčín
10 09 október
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
10 09 október
Bratislava Randal Club, Bratislava
10 09 október

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
10 09 október

piatok | 18:30
Nová Ves nad Žitavou Dom kultúry, Nová Ves nad Žitavou
10 11 október

nedeľa | 18:00
Podolie Kultúrny dom Podolie
10 11 október

nedeľa | 17:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 12 október

pondelok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 12 október
Malacky Kino Záhoran, Malacky
10 13 október

utorok | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
10 15 október
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
10 16 október

piatok | 20:00
Šurany Spoločenská hala (discohala), Šurany
10 16 október
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 16 október
Bratislava Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava
10 16 október

piatok | 20:00
Čadca Moto Pub, Čadca
10 16 október

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
10 17 október
Bratislava Calabria club, Bratislava
10 17 október
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
10 17 október
Snina Dom kultúry, Snina
10 17 október
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
10 17 október

sobota | 19:00
Nové Mesto nad Váhom Klub ZA RAMPAMI, Nové Mesto nad Váhom
10 18 október

nedeľa | 18:00
Trnava Hotel Holiday Inn, Trnava
10 18 október
Banská Štiavnica Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
10 18 október
Stropkov Divadelná sála Kultúrneho strediska, Stropkov
10 18 október

nedeľa | 18:00
Bratislava Pivnica - Klubová scéna pre Devín, Bratislava
10 19 október

pondelok | 19:00
Nitra PKO Nitra
10 19 október
Košice Historická radnica, Košice
10 19 október
Banská Bystrica Robotnícky dom, Banská Bystrica
10 20 október
Liptovský Mikuláš Dom kultúry Liptovský Mikuláš
10 20 október
Bratislava Veľký evanjelický kostol, Panenská 28, Bratislava
10 21 október
Žilina Dom odborov Žilina
10 22 október

štvrtok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
10 22 október
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
10 23 október

piatok | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 23 október
Košice Collosseum Club, Košice
10 23 október

piatok | 19:00
Bratislava TEATRO Wüstenrot, Bratislava
10 23 október
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 23 október
Bratislava Eurovia Aréna Bratislava (ŠH Pasienky)
10 23 október
Stará Ľubovňa Športová hala Stará Ľubovňa
10 23 október
Bratislava Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava
10 24 október

sobota | 20:00
Zvolen Zimný štadión Zvolen
10 24 október
Bratislava Calabria club, Bratislava
10 24 október

sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 25 október
Žiar nad Hronom MsKC Žiar nad Hronom
10 25 október
Prešov PKO Čierny orol, Prešov
10 26 október

pondelok | 19:00
Stará Ľubovňa Dom kultúry Stará Ľubovňa
10 26 október
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 26 október
Malacky Kino Záhoran, Malacky
10 27 október

utorok | 20:00
Košice STEEL ARÉNA Košice
10 27 október
Prešov Kino Scala, Prešov
10 27 október

utorok | 19:00
Tisovec Kinosála MsKS, Tisovec
10 28 október
Zvolen Dom kultúry Podborová, Zvolen
10 29 október
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
10 29 október

štvrtok | 20:00
Poprad Zimný štadión mesta Poprad
10 29 október
Košice GES Club, Košice
10 30 október

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 30 október

piatok | 20:00
Bratislava Refinery Gallery, Bratislava
10 30 október

piatok | 20:00
Komjatice Kultúrny dom Komjatice
10 30 október

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 31 október

sobota | 19:00
Poprad Aréna Poprad
10 31 október
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V

November

11 03 november

utorok | 19:00
Skalica Dom kultúry, Skalica
11 06 november
Partizánske Športová hala Partizánske
11 06 november

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 06 november

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 06 november

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
11 07 november

sobota | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 07 november
Bratislava Edison Park, Bratislava
11 07 november
Bratislava Edison Park, Bratislava
11 09 november

pondelok | 19:30
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 09 november

pondelok | 18:00
Ružomberok Dom kultúry A. Hlinku, Ružomberok
11 10 november

utorok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
11 11 november
Prešov Kino Scala, Prešov
11 12 november

štvrtok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
11 13 november

piatok | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
11 13 november

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
11 14 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 14 november
Bratislava Calabria club, Bratislava
11 14 november

sobota | 19:00
Žilina Tennis Point, Žilina
11 14 november
Stará Ľubovňa Dom kultúry Stará Ľubovňa
11 15 november
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
11 15 november

nedeľa | 16:00
Sabinov Estrádna sála DK Sabinov
11 17 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 18 november

streda | 19:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
11 20 november

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 20 november
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 20 november
Prešov Kino Scala, Prešov
11 20 november

piatok | 19:00
Košice Hádzanárska hala (Multihala), Košice
11 21 november
Bratislava Calabria club, Bratislava
11 22 november
Považská Bystrica Kino Mier, Považská Bystrica
11 22 november
Trenčín Kino Hviezda, Trenčín
11 22 november

nedeľa | 18:00
Nitra Synagóga, Nitra
11 22 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 23 november

pondelok | 18:00
Levice Synagóga, Levice
11 24 november

utorok | 18:00
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
11 24 november

utorok | 19:00
Košice GES Club, Košice
11 25 november

streda | 19:00
Košice GES Club, Košice
11 27 november

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
11 28 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 28 november
Bratislava Calabria club, Bratislava
11 28 november
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 29 november

nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
11 29 november
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava

December

12 02 december

streda | 20:00
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
12 03 december

štvrtok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 04 december

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
12 05 december
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
12 05 december

sobota | 19:00
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
12 05 december
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
12 05 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 05 december
Bratislava V - klub, Bratislava
12 05 december

sobota | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 11 december
Prešov Kino Scala, Prešov
12 12 december
Bratislava Calabria club, Bratislava
12 18 december
Bratislava TEATRO Wüstenrot, Bratislava
12 18 december

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
12 19 december
Bratislava Edison Park, Bratislava
12 19 december
Bratislava Calabria club, Bratislava
12 19 december

sobota | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 20 december

nedeľa | 19:00
Nitra PKO Nitra
12 25 december

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
12 26 december
Bratislava Calabria club, Bratislava

Kultúrne podujatia na rok: 2021

Január

01 01 január

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
01 16 január
Zvolen Dom kultúry ŽSR, Zvolen
01 21 január

štvrtok | 19:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
01 22 január
Košice Collosseum Club, Košice
01 23 január
Žilina Dom odborov Žilina
01 29 január
Trenčín Piano Club, Trenčín
01 30 január
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava

Február

02 05 február

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
02 13 február

sobota | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava

Marec

03 28 marec

nedeľa | 19:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava

Apríl

04 14 apríl

streda | 19:00
Nitra MŠH Klokočina, Nitra
04 16 apríl

piatok | 19:00
Žilina Tennis Point, Žilina
04 17 apríl

sobota | 19:00
Prievidza Zimný štadión, Prievidza
04 22 apríl

štvrtok | 19:00
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
04 28 apríl

streda | 19:00
Poprad Aréna Poprad

Máj

05 01 máj

sobota | 19:00
Košice STEEL ARÉNA Košice
05 05 máj
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
05 08 máj
Zvolen Zimný štadión Zvolen
05 16 máj

nedeľa | 18:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
05 23 máj
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
05 24 máj
Košice Collosseum Club, Košice
05 25 máj
Košice STEEL ARÉNA Košice
05 25 máj
Prievidza Zimný štadión, Prievidza
05 27 máj
Piešťany Zimný štadión Piešťany
05 27 máj
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
05 28 máj
Banská Bystrica Amfiteáter Banská Bystrica
05 28 máj
Žilina Tipsport Aréna, Žilina
05 29 máj
Nitra Amfiteáter Nitra
05 30 máj

nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
05 30 máj
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
05 30 máj
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava

Jún

06 01 jún
Trenčín Zimný štadión Trenčín
06 02 jún

streda | 19:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
06 02 jún
Banská Bystrica Amfiteáter Banská Bystrica
06 03 jún
Poprad Zimný štadión mesta Poprad
06 04 jún
Košice STEEL ARÉNA Košice
06 04 jún

piatok | 20:30
Červeník Dom Kultúry Červeník
06 06 jún
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
06 12 jún
Nitra Amfiteáter Nitra
06 12 jún
Veľká Paka Futbalové ihrisko, Malá Paka
06 12 jún

sobota | 19:30
Košice Collosseum Club, Košice
06 18 jún
Košice Amfiteáter Košice, Košice
06 19 jún
Galanta Nádvorie Neogotického kaštiela, Galanta
06 20 jún

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
06 21 jún
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
06 22 jún

utorok | 19:30
Bratislava Edison Park, Bratislava
06 25 jún

piatok | 20:00
Korňa Futbalové ihrisko, Korňa
06 26 jún
Terchová Amfiteáter Nad Bôrami Terchová
06 26 jún
Žilina ŠTADIÓN MŠK ŽILINA
06 27 jún
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok

Júl

07 03 júl

sobota | 15:00
Bátovce Priehrada Lipovina, Bátovce
07 04 júl
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 10 júl
Východná Amfiteáter Východná
07 11 júl
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 18 júl

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 25 júl

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 31 júl
Starý Hrozenkov Přírodní amfiteátr Starý Hrozenkov

August

08 01 august

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 08 august

nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 15 august

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 22 august

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 27 august

piatok | 19:00
Senec Amfiteáter Senec
08 28 august

sobota | 19:00
Myjava Amfiteáter Myjava
08 29 august

nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok

September

09 03 september

piatok | 19:00
Detva Amfiteáter Detva
09 04 september

sobota | 19:00
Východná Amfiteáter Východná
09 05 september

nedeľa | 19:00
Martin Amfiteáter Martin

Október

10 04 október

pondelok | 20:00
Košice STEEL ARÉNA Košice
10 15 október

piatok | 19:00
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
10 29 október
Bratislava Edison Park, Bratislava

December

12 02 december

štvrtok | 20:00
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava