Koncerty a hudobné podujatia na Slovensku a v zahraničí

NAHRAVAM

Kultúrne podujatia na rok: 2019

November

11 17 november
Žilina Dom odborov Žilina
11 17 november
Nová Dubnica Kino Panorex, Nová Dubnica
11 17 november
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
11 17 november
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
11 17 november
Bratislava Spoločenský Dom NIVY, Bratislava
11 17 november
Bratislava Koncertná sieň SF
11 17 november
Košice Tabačka Kulturfabrik, Košice
11 17 november

nedeľa
Zeleneč Kultúrny dom, Zeleneč
11 18 november
Bratislava Klub pod Lampou, Bratislava
11 18 november
Levice Športová hala Levice
11 18 november
Nitra Synagóga, Nitra
11 18 november
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
11 19 november
Trenčín Kino Hviezda, Trenčín
11 19 november
Poprad Dom Kultúry, Poprad
11 19 november
Bratislava Malá sála Slovenská filharmónia
11 20 november

streda
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
11 20 november
Žilina Dom odborov Žilina
11 20 november

streda
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 20 november
Košice Dom umenia, Košice
11 20 november
Trnava Malý Berlín, Trnava
11 20 november
Trnava Kino Hviezda, Trnava
11 20 november
Handlová Dom Kultúry Handlová
11 20 november
Partizánske Panoramatické 3D kino, Partizánske
11 20 november
Martin Kino MOSKVA, Martin
11 20 november
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
11 20 november
Bratislava Koncertná sieň SF
11 20 november

streda
Moravský Svätý Ján Kultúrny dom Moravský Svätý Ján
11 21 november

štvrtok
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 21 november
Zvolen RATES ARENA, Zvolen
11 21 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 21 november
Bratislava Koncertná sieň Dvorana VŠMU, Bratislava
11 21 november
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
11 21 november
Bratislava Divadlo Aréna
11 21 november
Bratislava Galéria Nedbalka, Nedbalova 17, Bratislava
11 21 november
Bratislava Koncertná sieň SF
11 21 november

štvrtok
Nitra Klub Nájomná jednotka 210, Nitra
11 21 november
Nitra Synagóga, Nitra
11 21 november

štvrtok
Hriňová Mestské kultúrne centrum Hriňová
11 22 november

piatok
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 22 november
Martin Bar Museum, Martin
11 22 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 22 november
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
11 22 november

piatok
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 22 november

piatok
Trenčín Expo Center, Trenčín
11 22 november

piatok
Bratislava DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava
11 22 november
Bratislava TEATRO Wüstenrot
11 22 november
Bratislava Koncertná sieň SF
11 23 november
Bratislava Calabria club, Bratislava
11 23 november
Bratislava Edison Park, Bratislava
11 23 november
Malacky Kino Záhoran, Malacky
11 23 november
Košice Historická radnica, Košice
11 23 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 23 november
Bratislava Refinery Gallery, Bratislava
11 23 november
Bratislava HPK (Hopkirk) Club, Bratislava
11 23 november
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
11 23 november
Bratislava The Club, Rybné nám. 1, Bratislava
11 23 november
Bratislava DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava
11 24 november
Nové Mesto nad Váhom MsKS, Nové Mesto nad Váhom
11 24 november
Ružomberok Veľká dvorana KDAH, Ružomberok
11 24 november
Bratislava Channels Club, Bratislava
11 24 november
Bratislava Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Bratislava
11 24 november

nedeľa
Bratislava LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
11 24 november
Bratislava Koncertná sieň SF
11 24 november

nedeľa
Prešov Stromoradie, Prešov
11 24 november
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
11 25 november
Košice Divadlo Grand, Košice
11 25 november
Prešov PKO Čierny orol, Prešov
11 25 november

pondelok
Košice GES Club, Košice
11 25 november
Piešťany Dom umenia, Piešťany
11 25 november
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
11 25 november
Košice Spoločenský pavilón, Košice
11 26 november
Košice Collosseum Club, Košice
11 27 november
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
11 27 november
Košice Spoločenský pavilón, Košice
11 28 november
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
11 28 november
Bratislava DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava
11 28 november
Bratislava Koncertná sieň SF
11 28 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 28 november
Pezinok DK Pezinok
11 29 november
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
11 29 november
Nitra Aula SPU
11 29 november
Žilina Event House, Žilina
11 29 november
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 29 november
Piešťany Dom umenia, Piešťany
11 29 november
Zvolen Dom kultúry Podborová, Zvolen
11 29 november

piatok
Bratislava The Club, Rybné nám. 1, Bratislava
11 29 november
Bratislava DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava
11 29 november
Bratislava Koncertná sieň SF
11 29 november
Trenčín Kino Hviezda, Trenčín
11 30 november
Bratislava Edison Park, Bratislava
11 30 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 30 november
Bratislava Istropolis - Veľká sála, Bratislava
11 30 november
Bratislava Rafinery Gallery, Bratislava
11 30 november
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 30 november
Bratislava DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava
11 30 november
Bratislava Koncertná sieň SF
11 30 november
Tlmače Mestské kultúrne stredisko, Tlmače

December

12 01 december
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
12 01 december
Trenčín Mestská športová hala, Trenčín
12 01 december
Žilina Dom odborov Žilina
12 01 december
Košice GES Club, Košice
12 01 december
Bratislava Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava
12 01 december
Batizovce Kultúrny dom, Batizovce
12 02 december
Hlohovec ŠH Hlohovec
12 02 december
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
12 02 december
Bratislava Refinery Gallery, Bratislava
12 02 december
Trenčín Piano Club, Trenčín
12 03 december
Zvolen Športová hala Rates, Zvolen
12 03 december
Žilina Tennis Point, Žilina
12 03 december
Bratislava Edison Park, Bratislava
12 03 december
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
12 03 december
Žilina Dom odborov Žilina
12 03 december
Slovenský Grob Dom kultúry, Slovenský Grob
12 04 december
Humenné Mestská Športová hala Humenné
12 04 december

streda
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
12 04 december
Stará Ľubovňa Dom kultúry Stará Ľubovňa
12 04 december
Nové Zámky Jazdiareň, Nové Zámky
12 04 december
Sereď Dom kultúry, Sereď
12 04 december
Piešťany Dom umenia, Piešťany
12 05 december
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
12 05 december
Sabinov Športová hala, Sabinov
12 05 december
Košice Hádzanárska hala (Multihala), Košice
12 05 december

štvrtok
Žilina Dom odborov Žilina
12 06 december
Rabča Športová hala, Rabča
12 06 december
Bratislava Divadlo Aréna
12 06 december
Bratislava Divadlo Aréna
12 06 december
Brezno Aréna Brezno
12 06 december
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 06 december

piatok
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
12 06 december
Banská Bystrica Evanjelický kostol, Banská Bystrica
12 06 december
Nitra LUNA disco club, Nitra
12 07 december
Dubnica nad Váhom Mestská športová hala, Dubnica nad Váhom
12 07 december
Bratislava Divadlo Aréna
12 07 december

sobota
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
12 07 december
Poprad Aréna Poprad
12 07 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 07 december
Piešťany Dom umenia, Piešťany
12 07 december
Brezno Dom kultúry, Brezno
12 07 december
Borský Mikuláš Kultúrny dom, Borský Mikuláš
12 08 december
Bratislava Istropolis - Veľká sála, Bratislava
12 08 december
Prešov PKO Čierny orol, Prešov
12 08 december
Ružomberok Športová hala Koniareň, Ružomberok
12 08 december
Žilina Holiday Inn, Žilina
12 08 december
Košice Dom umenia, Košice
12 08 december
Michalovce Mestská športová hala Michalovce
12 08 december
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
12 08 december
Batizovce Kultúrny dom, Batizovce
12 08 december
Bernolákovo Theresia Chateau - Kaštieľ v Bernolákove
12 08 december

nedeľa
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
12 09 december
Rožňava Mestské divadlo ACTORES, Rožňava
12 09 december
Košice Dom umenia, Košice
12 10 december

utorok
Bratislava Randal Club, Bratislava
12 10 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 10 december
Martin Dom odborov Strojár, Martin
12 10 december
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
12 10 december
Bratislava Pálffyho palác, Zamocká č. 47, Bratislava
12 10 december
Levice Športová hala, Levice
12 11 december
Čadca Dom kultúry, Čadca
12 11 december
Bratislava Istropolis - Veľká sála, Bratislava
12 11 december
Nové Zámky Kultúrny dom, Diviacka Nová Ves
12 12 december
Bratislava Nemecký kultúrny dom Rača, Bratislava
12 12 december
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
12 12 december
Omšenie MISSEN eventový a kultúrny salón, Omšenie
12 13 december
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
12 13 december
Nové Zámky Športová hala Milénium, Nové Zámky
12 13 december
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 13 december
Handlová Dom Kultúry Handlová
12 13 december

piatok
Bratislava Istropolis - Veľká sála, Bratislava
12 13 december

piatok
Bratislava The Club, Rybné nám. 1, Bratislava
12 13 december
Trenčín Expo Center, Trenčín
12 14 december
Nitra Hotel Zlatý Kľúčik, Nitra
12 14 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 14 december
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
12 15 december
Galanta MsKS Galanta
12 15 december
Handlová Športová hala Handlová
12 15 december
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
12 15 december

nedeľa
Bratislava TEATRO Wüstenrot
12 15 december
Trnava Hotel Holiday Inn, Trnava
12 15 december
Nitra Klub Nájomná jednotka 210, Nitra
12 15 december
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
12 15 december
Batizovce Kultúrny dom, Batizovce
12 15 december
Dunajská Lužná MsKS Dunajská Lužná
12 16 december
Nové Mesto nad Váhom Športová hala, Nové Mesto nad Váhom
12 16 december
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
12 16 december
Prešov Kino Scala, Prešov
12 16 december
Košice Dom umenia, Košice
12 16 december
Bratislava Moyzesova sieň, Bratislava
12 16 december
Svit Dom kultúry, Svit
12 17 december
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
12 17 december
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
12 17 december
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
12 17 december
Stará Turá Dom kultúry Javorina, Stará Turá
12 17 december
Suchá nad Parnou Kostol sv. Martina z Tours, Suchá nad Parnou
12 18 december

streda
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
12 19 december
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
12 19 december
Prešov Kino Scala, Prešov
12 19 december
Bratislava Galéria Nedbalka, Nedbalova 17, Bratislava
12 19 december
Poprad Aréna Poprad
12 19 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 20 december
Bratislava Eurovia Aréna Bratislava (ŠH Pasienky)
12 20 december
Šurany Discohala
12 20 december
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
12 20 december
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 20 december
Nitra Frankie Rock Club, Nitra
12 20 december
Žilina Dom odborov Žilina
12 20 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 21 december
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
12 21 december
Levice Športová hala, Levice
12 21 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 21 december
Bratislava TEATRO Wüstenrot
12 21 december
Košice Kresťanské centrum AC, Bratislavská 1
12 21 december
Zvolen RATES ARENA, Zvolen
12 21 december
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
12 22 december
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
12 22 december
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
12 22 december
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
12 22 december

nedeľa
Snina The EPIC Club, Snina
12 26 december
Bardejov Športová hala Mier, Bardejov
12 26 december
Bratislava Incheba Expo Aréna, Bratislava
12 26 december
Žilina Event House, Žilina
12 26 december
Medzilaborce Kultúrny dom, Medzilaborce
12 27 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 27 december

piatok
Trenčín Piano Club, Trenčín
12 27 december
Dunajská Streda Športová hala, Dunajská Streda
12 27 december
Zlaté Moravce OREGON PUB, Nám. A. Hlinku 26, Zlaté Moravce
12 28 december
Banská Štiavnica Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
12 28 december
Dunajská Streda Športová hala, Dunajská Streda
12 28 december
Liptovský Mikuláš HAPPY END, Jasná
12 28 december
Stará Ľubovňa Športová hala Stará Ľubovňa
12 29 december
Humenné Mestská Športová hala Humenné
12 30 december
Bardejov Športová hala Mier, Bardejov
12 31 december
Bratislava test
12 31 december
Bratislava test
12 31 december
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava

Kultúrne podujatia na rok: 2020

Január

01 08 január

streda
Michalovce MsKS Michalovce
01 09 január

štvrtok
Prešov Kino Scala, Prešov
01 10 január

piatok
Poprad Dom Kultúry, Poprad
01 11 január

sobota
Košice Historická radnica, Košice
01 12 január
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
01 12 január
Levoča Kino Úsmev, Levoča
01 13 január
Tomášov Kultúrny dom, Tomášov
01 15 január
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
01 17 január
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
01 18 január
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
01 18 január
Bratislava Reduta - Veľká sála, Bratislava
01 18 január
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
01 18 január
Vrútky 101 Palace, Vrútky
01 19 január

nedeľa
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
01 19 január
Sabinov Športová hala, Sabinov
01 20 január

pondelok
Senica Dom kultúry Senica
01 23 január

štvrtok
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
01 24 január
Bratislava Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava
01 24 január
Demänovská Dolina Happy End Jasná, Demänovská Dolina
01 25 január
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
01 28 január

utorok
Galanta Mestské kultúrne stredisko, Galanta
01 31 január
Bratislava Edison Park, Bratislava
01 31 január

piatok
Banská Bystrica ŠH Štiavničky, Banská Bystrica

Február

02 01 február
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
02 03 február

pondelok
Spišská Nová Ves Dom kultúry Mier, Spišská Nová Ves
02 04 február

utorok
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
02 05 február

streda
Rožňava Mestské divadlo ACTORES, Rožňava
02 06 február
Žilina Dom odborov Žilina
02 07 február
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
02 08 február
Trenčín Kino Hviezda, Trenčín
02 08 február

sobota
Považská Bystrica Mestská športová hala, Považská Bystrica
02 09 február
Brezno Dom kultúry, Brezno
02 11 február

utorok
Veľký Krtíš Kultúrny dom Veľký Krtíš
02 15 február
Žilina Tennis Point, Žilina
02 15 február

sobota
Myjava Kultúrny dom Samka Dudíka, Myjava
02 16 február
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
02 18 február
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
02 20 február

štvrtok
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
02 21 február
Zvolen Dom kultúry ŽSR, Sokolská 69, Zvolen
02 21 február
Lučenec Športová hala Lučenec
02 26 február
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
02 27 február
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
02 28 február
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
02 28 február
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V

Marec

03 06 marec
Prešov Športová hala Hotelovej akadémie, Prešov
03 07 marec
Martin Športová hala, Martin
03 09 marec
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
03 10 marec
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
03 13 marec
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
03 14 marec

sobota
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
03 14 marec
Šurany Spoločenská hala, Šurany
03 19 marec
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
03 20 marec
Žilina Dom odborov Žilina
03 21 marec
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
03 23 marec
Martin Kino MOSKVA, Martin

Apríl

04 05 apríl

nedeľa
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
04 08 apríl
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
04 15 apríl
Bratislava Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava
04 18 apríl
Šurany KD Kostolný Sek, Šurany
04 24 apríl
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
04 26 apríl
Bratislava Eurovia Aréna Bratislava (ŠH Pasienky)

Máj

05 14 máj
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
05 14 máj
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
05 16 máj
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

Jún

06 12 jún
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
06 20 jún

sobota
Žilina ŠTADIÓN MŠK ŽILINA

Júl

07 01 júl
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

August

08 08 august
Uhrovec Jankov vŕšok, Uhrovec

November

11 20 november

piatok
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava