meno:
heslo:
Pridaj koncert - podujatie   |  Hľadáme fotografov - redaktorov
Meniny ma , zajtra má , dnes je 23.03.2019
Spolupráca
Jedno z najsledovanejších hudobných portálov na Slovensku zameraných na propagaciu koncertov, festivalov a iných hudobných podujatí je LIVEmusic.sk. Svedčí o tom aj SEO optimalizácia nášho portálu pre google na popredné prvé miesta pre výrazy ako: koncerty, festivaly. Preto je LIVEmusic.sk správnym miestom na prezentáciu vášho podujatia, koncertu, festivalu a párty, či ďalších aktivít priamo súvisiacich s hraním, produkciou, vydávaním ... Osloviť nás môže ktokoľvek, kto má záujem o spoluprácu a chce sa propagovať aj na internete.

Konečná podoba spolupráce závisí od konkrétnej dohody medzi LIVEmusic.sk a potenciálnym partnerom.

V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára v sekcii Kontakt.

Bezplatne pre všetkých užívateľov a návštevnikov portálu je možnosť pridať do našej databazy hudobné podujatie (koncert, party). Organizátori hudobných podujatí a hudobné kluby maju tiez moznosť bezplatne pridávať hudobne podujatia v sekcii KONCERTY a vytvarať profil hudobnuch klubov a pubov z možnostou aktualizácie ich aktuálnych koncertov, party a podujati v danom klube.

Usporiadateľom koncertov, klubových nocí (parties a diskoték), ako aj samotným klubom a barom, v ktorých sa pravidelne uskutočňujú hudobné podujatia, bezplatne poskytujeme možnosť pridať do našej databazy hudobné podujatie (koncert, party) a vytvárať profil hudobnuch klubov a pubov s možnosťou aktualizácie ich aktualnych koncertov, party a podujati v danom klube. Podľa uváženia redakcie poskytujeme reklamu aj vo forme uverejnenia jednej tlačovej správy v Článkoch LIVEmusic.sk .

V prípade mediálneho partnerstva však vieme ponúknuť omnoho viac:

  • bezplatné PR - uverejnenie tlačových správ * (ďalej len TS) týkajúcich sa daného podujatia
  • okrem TS možno v rámci promo kampane uverejniť aj rozhovor s interpretom
  • uvedenie podujatia v "Odporúčaných podujatiach", tzn. TOP pozícia minimálne po dobu dvoch týždňov pred začiatkom podujatia
  • reportáž a fotoreport z podujatia s uvedením jeho názvu, miesta konania a dátumu, v ktorom môžu užívatelia interaktívne reagovať na atmosféru zachytenú na mieste podujatia
  • umiestnenie reklamnehu banneru (Banner Classic – 468x60) zadarmo 2 tyzdne pred akciou. ( možnosť výrazných zliav na bannerovú kampaň na základe priameho rokovania z cien uvedených v aktuálnom cenníku ** )
  • propagacia PODUJATIA cez SUTAZ na nasej stranke ( treba zabezpecit voľné vstupy alebo listky na podujatie ).

V prípade záujmu o mediálnu spoluprácu od partnerov očakávame:

  • požadujeme viditeľné a čitateľné logo portálu LIVEmusic.sk na všetkých propagačných a reklamných materiáloch k akcii
  • v prípade menovania partnerov v oficiálnych TS, uvedenie portálu LIVEmusic.sk ako mediálneho partnera
  • 2 akreditácie pre redakciu LIVEmusic.sk – 1 x press + 1 x foto
Pre väčšie kampane Vám odporúčame pozrieť si naše ponúkané reklamné balíčky.