meno:
heslo:
Pridaj koncert - podujatie   |  Hľadáme fotografov - redaktorov
Meniny ma , zajtra má , dnes je 23.11.2017
Článok

Kapela Helloween vystúpi v Bratislave v rámci svojho turné Pumpkin United World Tour

30 rokov po vyjdení najzásadnejších albumov v melodickom heavy metale - Keeper of the Seven Keys Part I a II, sa stalo to, v čo roky dúfali najvernejší fanúšikovia !!! Do zostavy sa na oslavu tohto mega-výročia vrátili vtedajší členovia : hlas, ktorý urobil v metale revolúciu – Michael Kiske (Unisonic, Avantasia) a Kai Hansen (Gamma Ray, Unisonic) !!! – spoluautor obidvoch albumov !
To, čo sa možno nikdy nezopakuje, prichádza : tekvice vyrážajú na monstrózne turné, aby nechali fanúšikov spomínať na éru, ktorá dala základ stovkám ďalších kapiel a posunula hranice žánru tak vysoko, že dodnes málokto dosiahol túto latku. 
 
Rýchlostné preteky, klenuté melódie, dvojsóla na podklade tepavých bicích, nezameniteľný spev, zbory ... Legenda sa zrodila v roku 1987.
 
Skupina s navrátilcami pripravuje až trojhodinovú show, preto sa nesmie stať, aby tam nejaký fanúšik tohto obdobia chýbal ! Československo nemalo tú šancu, vidieť rodiace sa megastar na svojom území vtedy - a o to je tento exkluzívny koncert ešte viac jedinečný.
 
Aby sa však nezabudlo na novšiu éru, prechádzka desaťročiami a históriou kapely bude mať aj časť, kde odznejú hity z novšej éry s Andi Derisom (spev).
 
Zostava, ktorá obíde toto turné : Michael Kiske – spev, Michael Weikath – gitara, sprievodný spev, Kai Hansen – gitara, sprievodný spev, Markus Grosskopf – basgitara, sprievodný spev, Andi Deris – spev, Sascha Gerstner – gitara, sprievodný spev, Dani Löble – bicie. 
 
Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou !!! 26.11.2017 – Helloween – Aegon NTC aréna, Bratislava.

Dátum : 26.11.2017 
SK-Bratislava
Aegon Arena NTC
Pumpkins United World Tour 
 
Začiatok : 19:00
Predpredaj : od 26.1.2017 – 10:00
Vstupné : od 33,- €

 

Pridané dňa: 24.01.2017


Komentáre k článku