Koncerty a hudobné podujatia na Slovensku a v zahraničí

Loading...

Kultúrne podujatia na rok: 2021

August

08 04 august
Koncert Richard Müller
streda | 18:00
Divín Zichyho kaštieľ, Divín
bude upresnené vstupenky
08 04 august
Myjava Amfiteáter Myjava
08 06 august
Jaslovské Bohunice Amfiteáter Jaslovské Bohunice
08 08 august
Ahoj LETO fest
nedeľa | 15:00
Starý Tekov Amfiteáter Starý Tekov
08 08 august
DALIBOR JANDA na zámku
nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 08 august
DESMOD LETO 2021
nedeľa | 20:00
Kvakovce Domaša - Dobrá, Kvakovce
08 08 august
Bojnice Prírodný amfiteáter sokoliarov Aquila Bojnice
08 10 august
Zvolen Dom kultúry Podborová, Zvolen
08 12 august
CHINASKI
štvrtok | 20:00
Skalica Františkánska záhrada, Skalica
08 12 august
FRAGILE
štvrtok | 20:00
Stará Ľubovňa Skanzen pod hradom, Stará Ľubovňa
08 13 august
Veľké Uherce Na Kameni, Veľké Uherce
08 13 august
Banská Štiavnica Amfiteáter Banská Štiavnica
08 13 august
Stará Ľubovňa Skanzen pod hradom, Stará Ľubovňa
08 13 august
Trenčianske Teplice Kursalon, Trenčianske Teplice
08 13 august
Trnava Amfiteáter Trnava
08 13 august
Let's rave
piatok | 21:00
Vinné Amfiteáter Zemplínska Šírava
bude upresnené vstupenky
08 13 august
POLEMIC - MARTIN
piatok | 19:00
Martin Amfiko, Martin
08 13 august
Nerieš 311 SHOW 2021
piatok | 22:00
Bratislava Amfiteáter InPARK, Štrkovecké Jazero, Bratislava
08 14 august
Uhrovec Jankov vŕšok, Uhrovec
08 14 august
MEDIAL BANANA Na Kameni!
sobota | 21:00
Veľké Uherce Na Kameni, Veľké Uherce
08 14 august
Heľpa Amfiteáter Heľpa
08 14 august
EKG solo
sobota | 19:00
Bratislava Wakelake - Zlaté Piesky, Bratislava
08 15 august
Koncert Sima Magušinová
nedeľa | 19:30
Kapušany Amfiteáter v Parku sv. Cyrila a Metoda, Kapušany
08 16 august
Cigánski diabli na zámku
pondelok | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 16 august
Nitra Synagóga, Nitra
08 17 august
Lenka Filipová na zámku
utorok | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 19 august
Jozef Hollý TOUR 2021
štvrtok | 19:30
Bratislava Amfiteáter InPARK, Štrkovecké Jazero, Bratislava
08 19 august
Jozef Hollý TOUR 2021
štvrtok | 19:30
Bratislava 5 - Petržalka InPark - Bratislava
08 19 august
Pavol Hammel na HRADE
štvrtok | 19:00
Zvolen Nádvorie Zvolenského zámku, Zvolen
08 20 august
Pavol Hammel na HRADE
piatok | 19:00
Spišské Podhradie Spišský hrad - nádvorie, Spišské Podhradie
08 20 august
Mária Čírová
piatok | 20:00
Trnava Amfiteáter Trnava
08 20 august
Desmod 2021
piatok | 19:00
Beckov Hrad Beckov
08 20 august
Nerieš 311 show
piatok | 22:00
Bardejov S club Bardejov
bude upresnené vstupenky
08 20 august
FRAGILE
piatok | 19:00
Bratislava 5 - Petržalka Monsters Cafe and Bar, Bratislava
08 20 august
Vinné Amfiteáter Zemplínska Šírava
08 21 august
Banská Bystrica Amfiteáter Banská Bystrica
08 21 august
Ondrej Ďurica & ORTEL
sobota | 16:00
Zbehy Zbehy
08 21 august
Trenčianske Teplice Kursalon, Trenčianske Teplice
08 21 august
Pavol Hammel na HRADE
sobota | 19:00
Oravský Podzámok Oravský hrad - nádvorie, Oravský Podzámok
08 21 august
TUBLATANKA
sobota | 19:00
Vráble Staré ihrisko, Ul. 1. mája, Vráble
08 21 august
Trenčianske Teplice Kursalon, Trenčianske Teplice
08 22 august
Tublatanka na Hrade
nedeľa | 20:00
Trenčín Trenčiansky hrad, Trenčín
08 22 august
Pavol Hammel na HRADE
nedeľa | 19:00
Kremnica Kremnica Hrad
08 22 august
DESMOD & MAJSELF Košice
nedeľa | 19:30
Košice Kulturpark, Košice
08 23 august
David KOLLER na zámku
pondelok | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 24 august
NO NAME na zámku
utorok | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 25 august
FRAGILE
streda | 20:00
Nitra Music a Cafe, Nitra
08 26 august
Zuzana Smatanová 26.8.2021
štvrtok | 18:00
Banská Štiavnica Amfiteáter Banská Štiavnica
bude upresnené vstupenky
08 26 august
Horkýže Slíže - Martin
štvrtok | 19:00
Martin Amfiko, Martin
08 26 august
FRAGILE
štvrtok | 19:00
Kúty Reštaurácia u Cugú, Kúty
08 27 august
LUCIE BÍLÁ open air
piatok | 19:00
Senec Amfiteáter Senec
08 27 august
Bratislava Bratislavský hrad - západná terasa
08 27 august
Jozef Hollý TOUR 2021
piatok | 19:00
Nové Zámky Amfiteáter Nové Zámky
08 27 august
Nerieš 311 SHOW 2021
piatok | 22:00
Donovaly Hotel Galileo Donovaly
08 27 august
Pavol Hammel
piatok | 19:30
Liptovský Mikuláš Synagóga, Liptovský Mikuláš
08 27 august
Majk Spirit - H16
piatok | 20:00
Trenčín Nádvorie Elements Bar, Trenčín
08 28 august
LUCIE BÍLÁ open air
sobota | 19:00
Myjava Amfiteáter Myjava
08 28 august
Prešov Záhradné kino / Scala, Masarykova 7, Prešov
08 28 august
Prešov Záhradné kino / Scala, Masarykova 7, Prešov
08 28 august
Košice Areál hádzanárskej haly, Alejová 2 (za Hornbachom)
08 29 august
DELEGATION na zámku
nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 29 august
Košice Botanická záhrada, Košice
08 30 august
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 31 august
Žilina Dom odborov Žilina
08 31 august
Beckov dolné nádvorie Beckovského hradu

September

09 01 september
Trenčín Univerzálna sála, Dom armády Trenčín
09 03 september
LUCIE BÍLÁ open air
piatok | 19:00
Detva Amfiteáter Detva
09 03 september
Obyce Partizán Rezort, Obyce
09 03 september
Nitra Agrokomplex Nitra
09 03 september
Nerieš 311 SHOW 2021
piatok | 22:00
Trenčín Elements Trenčín
09 03 september
Anabela Mollová & Band
piatok | 19:00
Bratislava 5 - Petržalka Monsters Cafe and Bar, Bratislava
09 04 september
LUCIE BÍLÁ open air
sobota | 19:00
Východná Amfiteáter Východná
09 04 september
Koncert ZÓNA A
sobota | 20:00
Oravský Podzámok Veľkokapacitný stan pod hradnou skalou Oravského hradu
09 04 september
Jozef Hollý TOUR 2021
sobota | 19:00
Ružomberok Čutkovská dolina, Ružomberok
09 04 september
Luka Šulić
sobota | 20:00
Bratislava Incheba Expo open air, Bratislava
09 04 september
Nitra Nitriansky hrad, Nitra
09 04 september
Valča SNOWLAND Valčianska dolina
09 05 september
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
09 05 september
LUCIE BÍLÁ open air
nedeľa | 19:00
Martin Amfiteáter Martin
09 06 september
Prešov Kino Scala, Prešov
09 06 september
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
09 06 september
Festival LABYRINT - DESMOD
pondelok | 19:00
Nitra Nitriansky hrad, Nitra
09 06 september
RICHARD MÜLLER na zámku
pondelok | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
09 06 september
Olympic a Ivan Mládek
pondelok | 18:00
Zvolenská Slatina Futbalové ihrisko, Zvolenská Slatina
09 07 september
Nitra PKO Nitra
09 07 september
Olympic a Ivan Mládek
utorok | 18:00
Košice Amfiteáter Košice
09 08 september
Trnava Hotel Holiday Inn, Trnava
09 08 september
Peter Lipa a AMC trio
streda | 18:00
Levice Synagóga, Levice
09 10 september
RYTMUS & OPOŠTÁRIS BAND
piatok | 20:30
Pezinok Amfiteáter Pezinok
09 11 september
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 12 september
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 12 september
IMT Smile na zámku
nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
09 12 september
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 13 september
KONCZ ZSUZSA
pondelok | 19:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
09 16 september
FRAGILE
štvrtok | 19:00
Stará Ľubovňa Dom kultúry Stará Ľubovňa
09 16 september
Hrdza
štvrtok | 19:00
Prešov Záhrada umenia, Prešov
09 17 september
FRAGILE
piatok | 19:00
Tisovec Kinosála MsKS, Tisovec
09 17 september
DESMOD LETO 2021
piatok | 19:00
Humenné Amfiteáter Humenné
09 20 september
FRAGILE
pondelok | 18:00
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
09 21 september
FRAGILE
utorok | 18:00
Trnava Kino Hviezda, Trnava
09 21 september
FRAGILE
utorok | 20:00
Trnava Kino Hviezda, Trnava
09 22 september
Prievidza Dom kultúry Prievidza
09 23 september
Žilina Dom odborov Žilina
09 23 september
Bardejovské Kúpele Kino Žriedlo, Bardejovské Kúpele
09 23 september
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 24 september
Košice Dom umenia, Košice
09 25 september
Koncert filmové hudby
sobota | 19:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
09 25 september
Koncert filmové hudby
sobota | 16:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
09 26 september
Fragile Queen
nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
09 27 september
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
09 27 september
Prešov Kino Scala, Prešov
09 27 september
FRAGILE
pondelok | 19:00
Sereď Dom kultúry, Sereď
09 28 september
VIDIEK na zámku
utorok | 18:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
09 28 september
Martin Kino MOSKVA, Martin
09 29 september
DESMOD na zámku
streda | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
09 29 september
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
09 29 september
Peter Lipa a AMC trio
streda | 18:00
Nitra Synagóga, Nitra
09 29 september
FRAGILE & CIMBAL BROTHERS
streda | 19:00
Bratislava TEATRO Wüstenrot, Bratislava
09 29 september
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 29 september
FRAGILE & CIMBAL BROTHERS
streda | 19:00
Bratislava DK Ružinov - Veľká sála, Bratislava
09 30 september
BUTY
štvrtok | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
09 30 september
Peter Lipa a AMC trio
štvrtok | 18:00
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
09 30 september
LUCIE V OPEŘE TOUR
štvrtok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava

Október

10 01 október
BEN CRISTOVAO
piatok | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 02 október
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 03 október
FRAGILE
nedeľa | 18:00
Podolie Kultúrny dom Podolie
10 03 október
Zvolen Dom kultúry ŽSR, Zvolen
10 03 október
Zvolen Dom kultúry ŽSR, Zvolen
10 03 október
Žilina Dom odborov Žilina
10 04 október
STING MY SONGS
pondelok | 20:00
Košice STEEL ARÉNA Košice
10 08 október
ABBA SLOVAKIA TOUR 2021
piatok | 18:00
Martin Dom odborov Strojár, Martin
10 09 október
Žilina Bábkové divadlo, Žilina
10 09 október
Jozef Hollý TOUR 2021
sobota | 19:00
Banská Bystrica Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
10 09 október
ABBA SLOVAKIA TOUR 2021
sobota | 18:00
Žilina Dom odborov Žilina
10 10 október
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
10 10 október
Erik TRUFFAZ quartet
nedeľa | 19:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 10 október
Peter LIPA na zámku
nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
10 10 október
Trenčín Divadelná sála, Posádkový klub (Dom armády), Trenčín
10 10 október
Jozef Hollý TOUR 2021
nedeľa | 19:00
Nitra PKO Nitra
10 11 október
ARENA (UK)
pondelok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 11 október
FRAGILE
pondelok | 19:00
Skalica Dom kultúry, Skalica
10 11 október
Žiar nad Hronom Dom kultúry, Žiar nad Hronom
10 12 október
Jarek NOHAVICA
utorok | 19:30
Trenčín Divadelná sála, Posádkový klub (Dom armády), Trenčín
10 13 október
NEREZ & LUCIA
streda | 19:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 13 október
Jarek NOHAVICA
streda | 19:30
Martin Kino Strojár, Martin
10 14 október
Púchov Divadlo Púchov
10 14 október
Bratislava NTC aréna Bratislava
10 14 október
Jarek NOHAVICA
štvrtok | 19:30
Žilina Dom odborov Žilina
10 15 október
KOLLÁROVCI v Clube Hron
piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 15 október
Bratislava Randal Club, Bratislava
10 15 október
BUTY /CZ/
piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 15 október
IL DIVO
piatok | 19:00
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
10 15 október
Stará Ľubovňa Športová hala Stará Ľubovňa
10 16 október
Košice Historická radnica, Košice
10 16 október
ABBA SLOVAKIA TOUR 2021
sobota | 18:00
Bratislava DK Ružinov - Veľká sála, Bratislava
10 17 október
Jozef Hollý TOUR 2021
nedeľa | 19:00
Trenčín Dom armády, Trenčín
10 21 október
KABÁT TOUR 2021
štvrtok | 20:00
Zvolen Zimný štadión Zvolen
10 21 október
Trenčín Mestská športová hala, Trenčín
10 22 október
MAJK SPIRIT
piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 22 október
LINKIN PARK TRIBUTE SHOW
piatok | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
10 22 október
ABBA SLOVAKIA TOUR 2021
piatok | 18:00
Piešťany Dom umenia, Piešťany
10 22 október
Bratislava DK Ružinov - Veľká sála, Bratislava
10 23 október
KABÁT TOUR 2021
sobota | 20:00
Poprad Zimný štadión mesta Poprad
10 23 október
SANDRA
sobota | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 23 október
Hlohovec Empírové divadlo, Hlohovec
10 23 október
BLACKOUT SLOVAKIA 2021
sobota | 20:00
Bratislava Refinery Gallery, Bratislava
10 23 október
Žiar nad Hronom MsKC Žiar nad Hronom
10 23 október
ABBA SLOVAKIA TOUR 2021
sobota | 18:00
Trenčín Dom armády, Trenčín
10 24 október
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
nedeľa | 18:00
Nitra PKO Nitra
10 24 október
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
10 24 október
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 25 október
HANA ZAGOROVÁ Galakoncert
pondelok | 19:00
Trnava Hotel Holiday Inn, Trnava
10 25 október
KONCZ ZSUZSA
pondelok | 19:00
Dunajská Streda MsKS Dunajská Streda
10 26 október
Liptovský Mikuláš Dom kultúry Liptovský Mikuláš
10 26 október
KABÁT TOUR 2021
utorok | 20:00
Košice STEEL ARÉNA Košice
10 27 október
Žilina Dom odborov Žilina
10 28 október
KABÁT TOUR 2021
štvrtok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
10 29 október
KALI & PETER PANN
piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

November

11 04 november
Zvolen Hotel Tenis, Zvolen
11 06 november
Prešov Kino Scala, Prešov
11 06 november
Andrea Bocelli
sobota | 20:00
Viedeň Wiener Stadthalle - Halle D
bude upresnené vstupenky
11 06 november
Jozef Hollý TOUR 2021
sobota | 19:00
Žilina Dom odborov Žilina
11 10 november
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 10 november
THE BRAND NEW HEAVIES
streda | 19:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
11 13 november
KANDRÁČOVCI
sobota | 19:00
Žilina Tennis Point, Žilina
11 13 november
Banská Štiavnica Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
11 13 november
Bratislava Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava
11 13 november
Jozef Hollý TOUR 2021
sobota | 18:00
Prešov Kino Scala, Prešov
11 14 november
Považská Bystrica Kino Mier, Považská Bystrica
11 14 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 18 november
Veselá Trojka Pavla Kršky
štvrtok | 18:00
Prešov Kino Scala, Prešov
11 18 november
André Rieu
štvrtok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
11 19 november
RYTMUS
piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 19 november
The Dead South
piatok | 19:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
11 20 november
KANDRÁČOVCI
sobota | 19:00
Poprad Aréna Poprad
11 20 november
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 20 november
Jozef Hollý TOUR 2021
sobota | 19:00
Piešťany Dom umenia, Piešťany
11 21 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 25 november
Martin Športová hala, Martin
11 25 november
Martin Športová hala, Martin
11 26 november
LIVIN Free
piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 26 november
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 26 november
Bratislava Edison Park, Bratislava
11 27 november
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
11 27 november
BATUSHKA + BELPHEGOR
sobota | 17:30
Košice Collosseum Club, Košice
11 30 november
Zlaté Moravce Mestské stedisko kultúry Zlaté Moravce
11 30 november
Púchov Divadlo, Púchov

December

12 02 december
Brezno Dom kultúry, Brezno
12 03 december
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 03 december
HORKÝŽE SLÍŽE KOŠICE
piatok | 19:00
Košice Hádzanárska hala (Multihala), Košice
12 03 december
Prešov Kino Scala, Prešov
12 04 december
PIOTR RUBIK & hostia
sobota | 19:00
Bratislava NTC aréna Bratislava
12 04 december
Bratislava Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava
12 04 december
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
12 05 december
KONTRAFAKT REAL NEWZ 2020
nedeľa | 20:00
Bratislava Incheba Expo Aréna, Bratislava
12 08 december
Dunaj & Iva Bittová
streda | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
12 09 december
MIREILLE MATHIEU
štvrtok | 20:00
Bratislava NTC aréna Bratislava
12 10 december
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 10 december
SOEN
piatok | 20:00
Košice Collosseum Club, Košice
12 11 december
Koncert filmovej hudby.
sobota | 19:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
12 11 december
Sliač Hotel & Spa Resort Kaskady, Sliač
12 12 december
SOEN
nedeľa | 20:00
Bratislava Randal Club, Bratislava
12 12 december
Jozef Hollý TOUR 2021
nedeľa | 19:00
Košice Dom umenia, Košice
12 17 december
SIMA
piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 27 december
Genesis classic
pondelok | 19:00
Sereď House of Art Sereď (Dom kultúry)
12 28 december
Genesis classic
utorok | 19:00
Poprad Aréna Poprad
12 29 december
Stará Ľubovňa Športová hala Stará Ľubovňa
12 31 december
Anna Karenina - RockOpera
piatok | 20:00
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C

Kultúrne podujatia na rok: 2022

Január

01 15 január
Zvolen Dom kultúry ŽSR, Zvolen
01 21 január
Košice Collosseum Club, Košice
01 22 január
Žilina Dom odborov Žilina
01 28 január
Trenčín Piano Club, Trenčín
01 29 január
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava

Február

02 12 február
The Dead Daisies
sobota | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
02 26 február
Tony MacAlpine (USA)
sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
02 28 február
Tony MacAlpine (USA)
pondelok | 20:00
Košice Collosseum Club, Košice

Marec

03 01 marec
Tony MacAlpine (USA)
utorok | 20:00
Bratislava Randal Club, Bratislava
03 05 marec
Hans Zimmer Live
sobota | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
03 11 marec
Snatam Kaur
piatok | 19:00
Bratislava Istropolis - Veľká sála, Bratislava
03 11 marec
HOTEN TOTEN - 2022
piatok | 20:00
Čadca Moto Pub, Čadca
03 12 marec
Sabaton
sobota |
Praha Praha, O2 arena
bude upresnené
03 13 marec
The Pineapple Thief
nedeľa | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
03 18 marec
HOTEN TOTEN - 2022
piatok | 20:00
Trenčín Klub Lúč, Trenčín

Apríl

04 08 apríl
The Backbeat Beatles show
piatok | 19:30
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
04 09 apríl
Bratislava Edison Park, Bratislava
04 09 apríl
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
04 22 apríl
Bratislava Edison Park, Bratislava
04 24 apríl
Zvolen Zimný štadión Zvolen
04 28 apríl
MAYHEM (NOR), MORTIIS (NOR)
štvrtok | 18:00
Košice Collosseum Club, Košice
04 28 apríl
MICHAL DAVID
štvrtok | 19:00
Stará Ľubovňa Športová hala Stará Ľubovňa

Máj

05 06 máj
Partizánske Športová hala Partizánske
05 07 máj
ONE REPUBLIC
sobota | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
05 15 máj
Rammstein
nedeľa | 20:00
Praha Letisko Letňany, Praha
bude upresnené vstupenky
05 16 máj
Rammstein
pondelok | 20:00
Praha Letisko Letňany, Praha
bude upresnené vstupenky
05 20 máj
Nitra Amfiteáter Nitra

Jún

06 11 jún
Nitra Amfiteáter Nitra
06 11 jún
Veľká Paka Futbalové ihrisko, Malá Paka
06 17 jún
Apocalyptica (FIN)
piatok | 19:00
Terchová Amfiteáter Nad Bôrami Terchová
06 18 jún
Šošonfest
sobota | 14:00
Žilina ŠTADIÓN MŠK ŽILINA
06 18 jún
Košice Amfiteáter Košice, Košice
06 18 jún
Apocalyptica (FIN)
sobota | 19:00
Bratislava Amfiteáter Rača, Bratislava
06 18 jún
Guns n'roses
sobota |
Praha Letisko Letňany, Praha
bude upresnené vstupenky
06 22 jún
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
06 22 jún
Praha Letisko Letňany, Praha
bude upresnené vstupenky
06 23 jún
Michal David 60
štvrtok | 19:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
06 24 jún
Galanta Nádvorie Neogotického kaštiela, Galanta
06 25 jún
Terchová Amfiteáter Nad Bôrami Terchová
06 25 jún
Žilina ŠTADIÓN MŠK ŽILINA
06 25 jún
Bratislava NTC aréna Bratislava

Júl

07 02 júl
Banská Bystrica Amfiteáter Banská Bystrica
07 09 júl
Východná Amfiteáter Východná
07 12 júl
LP
utorok | 19:00
Bratislava NTC aréna Bratislava
07 16 júl
The Beatles v Nitre
sobota | 19:30
Nitra Amfiteáter Nitra
07 16 júl
Veľké Uherce Na Kameni, Veľké Uherce
07 23 júl
Dolní Lomná Amfiteátr Dolní Lomná

August

08 06 august
Starý Hrozenkov Přírodní amfiteátr Starý Hrozenkov

Október

10 01 október
Vdeli ( Austrália)
sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V

December

12 03 december
SIMPLY RED
sobota | 20:00
Bratislava NTC aréna Bratislava