Koncerty a hudobné podujatia na Slovensku a v zahraničí

Loading...

Kultúrne podujatia na rok: 2020

Október

10 23 október
Žilina Smer Klub 77 - Music Club, Žilina
10 23 október

piatok | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 23 október
Košice Collosseum Club, Košice
10 23 október
Bratislava Eurovia Aréna Bratislava (ŠH Pasienky)
10 23 október
Bratislava Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava
10 23 október
Bratislava Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava
10 23 október
Bratislava V - klub, Bratislava
10 23 október
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 24 október
Trnava City Club Trnava
10 24 október

sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 25 október

nedeľa | 17:00
Závod Kultúrny dom Závod
10 25 október
Prešov PKO Čierny orol, Prešov
10 25 október
Trenčín Divadelná sála, Posádkový klub (Dom armády), Trenčín
10 26 október
Malacky Kino Záhoran, Malacky
10 27 október

utorok | 18:00
Zlaté Moravce MsKS, Zlaté Moravce
10 28 október
Zvolen Dom kultúry Podborová, Zvolen
10 29 október
Košice GES Club, Košice
10 29 október
Prešov Klub Stromoradie, Prešov
10 29 október

štvrtok | 19:00
Bratislava Ateliér Babylon
10 30 október
Humenné History Art & Music Club, Humenné
10 30 október

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
10 30 október

piatok | 20:00
Komjatice Kultúrny dom Komjatice
10 30 október
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
10 31 október
Košice Collosseum Club, Košice
10 31 október
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V

November

11 04 november

streda | 19:30
Viedeň Wiener Stadthalle - Halle D
bude upresnené vstupenky
11 04 november

streda | 19:00
Trnava Hotel Holiday Inn, Trnava
11 06 november
Bratislava Majestic Music Club
11 06 november
Partizánske Športová hala Partizánske
11 06 november

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 06 november

piatok | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 06 november

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
11 07 november
Nitra Nová Pekáreň, Nitra
11 07 november

sobota | 21:00
Poprad Rock Fabric, Poprad
11 07 november
Bratislava Edison Park, Bratislava
11 07 november
Hlohovec Empírové divadlo, Hlohovec
11 07 november
Bratislava Edison Park, Bratislava
11 07 november

sobota | 19:00
Trnava Kino Hviezda, Trnava
11 08 november

nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
11 09 november

pondelok | 19:30
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 09 november

pondelok | 18:00
Ružomberok Dom kultúry A. Hlinku, Ružomberok
11 09 november

pondelok | 18:00
Bánovce nad Bebravou MsKS, Bánovce nad Bebravou
11 10 november

utorok | 19:30
Viedeň Wiener Stadthalle - Halle D
bude upresnené vstupenky
11 10 november
Púchov Divadlo Púchov
11 10 november

utorok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
11 11 november
Prešov Kino Scala, Prešov
11 11 november

streda | 20:00
Viedeň Wiener Stadthalle - Halle F
bude upresnené vstupenky
11 12 november
Trnava Malý Berlín, Trnava
11 13 november

piatok | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
11 13 november
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 13 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 14 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 14 november

sobota | 19:00
Žilina Tennis Point, Žilina
11 14 november
Stará Ľubovňa Dom kultúry Stará Ľubovňa
11 14 november

sobota | 19:00
Žilina Dom odborov Žilina
11 15 november
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
11 15 november

nedeľa | 16:00
Sabinov Estrádna sála DK Sabinov
11 15 november
Žilina Dom odborov Žilina
11 16 november

pondelok | 19:30
Viedeň Wiener Stadthalle - Halle D
bude upresnené vstupenky
11 17 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 17 november

utorok | 19:00
Bratislava DK Zrkadlový háj, Bratislava
11 18 november

streda | 19:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
11 20 november

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 20 november
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 20 november
Púchov Divadlo, Púchov
11 20 november
Prešov Kino Scala, Prešov
11 21 november
Zlaté Moravce Mestské stedisko kultúry Zlaté Moravce
11 21 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 21 november

sobota | 19:00
Nové Zámky Dom kultúry, Nové Zámky
11 22 november
Trenčín Kino Hviezda, Trenčín
11 22 november

nedeľa | 18:00
Nitra Synagóga, Nitra
11 22 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 22 november

nedeľa | 19:00
Poprad Dom Kultúry, Poprad
11 23 november

pondelok | 18:00
Levice Synagóga, Levice
11 23 november

pondelok | 19:00
Košice Historická radnica, Košice
11 24 november

utorok | 18:00
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
11 24 november

utorok | 19:00
Košice GES Club, Košice
11 25 november

streda | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
11 25 november

streda | 19:00
Košice GES Club, Košice
11 27 november
Prievidza Dom kultúry Prievidza
11 28 november
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 28 november

sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
11 28 november
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
11 28 november

sobota | 19:00
Bytča Dom kultúry, Bytča
11 29 november
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava
11 29 november
Bratislava Dom kultúry Dúbravka, Bratislava

December

12 01 december
Senec HOTEL SENEC****, Senec
12 02 december

streda | 20:00
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
12 02 december
Žilina Dom odborov Žilina
12 03 december

štvrtok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 05 december
Banská Bystrica MINISTRY of FUN, Banská Bystrica
12 05 december

sobota | 19:00
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
12 05 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 05 december
Bratislava V - klub, Bratislava
12 05 december

sobota | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 06 december

nedeľa | 19:00
Trenčín Piano Club, Trenčín
12 06 december

nedeľa | 18:00
Bardejovské Kúpele Kino Žriedlo, Bardejovské Kúpele
12 08 december

utorok | 19:00
Prievidza Art point / kino Baník, Prievidza
12 09 december
Stará Ľubovňa Dom kultúry Stará Ľubovňa
12 10 december

štvrtok | 19:00
Dunajská Streda MsKS Dunajská Streda
12 10 december

štvrtok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 10 december

štvrtok | 19:00
Čadca Dom kultúry, Čadca
12 11 december
Prešov Kino Scala, Prešov
12 12 december

sobota | 19:30
Viedeň Wiener Stadthalle - Halle D
bude upresnené vstupenky
12 12 december

sobota | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 17 december

štvrtok | 19:00
Viedeň Wiener Stadthalle - Halle D
bude upresnené vstupenky
12 17 december

štvrtok | 20:00
Prešov Stromoradie, Prešov
12 18 december
Bratislava TEATRO Wüstenrot, Bratislava
12 18 december
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
12 18 december

piatok | 21:00
Poprad Rock Fabric, Poprad
12 19 december
Bratislava Edison Park, Bratislava
12 19 december

sobota | 21:00
Bratislava Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava
12 20 december

nedeľa | 19:00
Nitra PKO Nitra
12 26 december
Bratislava Calabria club, Bratislava
12 27 december

nedeľa | 19:00
Sereď Dom Kultúry Sereď
12 27 december

nedeľa | 19:00
Banská Štiavnica Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
12 28 december

pondelok | 19:00
Poprad Aréna Poprad

Kultúrne podujatia na rok: 2021

Január

01 01 január

piatok | 21:00
Bratislava Calabria club, Bratislava
01 16 január
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
01 16 január
Zvolen Dom kultúry ŽSR, Zvolen
01 17 január

nedeľa | 17:00
Bratislava TEATRO Wüstenrot, Bratislava
01 21 január

štvrtok | 19:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
01 22 január
Košice Collosseum Club, Košice
01 22 január
Jelenec Chatová oblasť, Jelenec
01 23 január
Žilina Dom odborov Žilina
01 26 január
Prešov Kino Scala, Prešov
01 27 január
Martin Kino MOSKVA, Martin
01 28 január

štvrtok | 19:00
Piešťany Kursalon, Piešťany
01 28 január
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
01 29 január
Trenčín Piano Club, Trenčín
01 30 január
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
01 31 január
Žilina Dom odborov Žilina

Február

02 03 február

streda | 20:00
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
02 05 február

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
02 05 február
Stará Ľubovňa Športová hala Stará Ľubovňa
02 10 február
Tvrdošín Kino Javor, Tvrdošín
02 13 február

sobota | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
02 17 február
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
02 21 február

nedeľa | 15:30
Bratislava Divadelná sála IUVENTA, Bratislava
02 21 február

nedeľa | 19:00
Bratislava Divadelná sála IUVENTA, Bratislava
02 21 február
Trenčín Dom armády, Trenčín
02 22 február
Trenčín Univerzálna sála, Dom armády Trenčín
02 23 február
Prešov Kino Scala, Prešov
02 23 február
Piešťany Dom umenia, Piešťany
02 24 február
Nitra PKO Nitra
02 25 február
Trnava Hotel Holiday Inn, Trnava
02 26 február
Žilina Dom odborov Žilina
02 26 február
Nitra Synagóga, Nitra
02 28 február
Stropkov Divadelná sála Kultúrneho strediska, Stropkov

Marec

03 01 marec
Košice Historická radnica, Košice
03 08 marec

pondelok | 19:00
Skalica Dom kultúry, Skalica
03 10 marec
Košice Collosseum Club, Košice
03 10 marec

streda | 19:00
Martin Športová hala, Martin
03 12 marec

piatok | 20:00
Čadca Moto Pub, Čadca
03 12 marec

piatok | 19:00
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
03 13 marec

sobota | 19:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
03 13 marec

sobota | 19:00
Nové Mesto nad Váhom Klub ZA RAMPAMI, Nové Mesto nad Váhom
03 13 marec

sobota | 16:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
03 19 marec

piatok | 20:00
Trenčín Klub Lúč, Trenčín
03 20 marec

sobota | 18:00
Podolie Kultúrny dom Podolie
03 22 marec

pondelok | 19:00
Stará Ľubovňa Dom kultúry Stará Ľubovňa
03 23 marec

utorok | 19:00
Tisovec Kinosála MsKS, Tisovec
03 24 marec

streda | 19:00
Bratislava Istropolis - Veľká sála, Bratislava
03 24 marec
Bratislava Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava
03 27 marec

sobota | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
03 27 marec
Banská Štiavnica Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
03 28 marec
Banská Bystrica Aula SZU, Banská Bystrica
03 28 marec

nedeľa | 19:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
03 30 marec

utorok | 20:00
Bratislava Randal Club, Bratislava

Apríl

04 09 apríl

piatok | 19:00
Košice Hádzanárska hala (Multihala), Košice
04 10 apríl
Žilina Bábkové divadlo, Žilina
04 11 apríl

nedeľa | 18:00
Trnava Hotel Holiday Inn, Trnava
04 11 apríl

nedeľa | 19:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
04 12 apríl

pondelok | 19:00
Nitra PKO Nitra
04 13 apríl
Liptovský Mikuláš Dom kultúry Liptovský Mikuláš
04 14 apríl
Žilina Dom odborov Žilina
04 14 apríl

streda | 19:00
Nitra MŠH Klokočina, Nitra
04 15 apríl

štvrtok | 20:00
Bratislava - Petržalka parkovisko Incheba (veľkokapacitný stan)
04 16 apríl

piatok | 19:00
Žilina Tennis Point, Žilina
04 17 apríl

sobota | 19:00
Prievidza Zimný štadión, Prievidza
04 17 apríl

sobota | 20:00
Žemberovce KD Žemberovce
04 18 apríl
Košice Historická radnica, Košice
04 22 apríl

štvrtok | 19:00
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
04 23 apríl
Bardejovské Kúpele Kino Žriedlo, Bardejovské Kúpele
04 23 apríl
Stará Ľubovňa Športová hala Stará Ľubovňa
04 23 apríl
Brezno Dom kultúry, Brezno
04 24 apríl
Prešov Kino Scala, Prešov
04 25 apríl
Považská Bystrica Kino Mier, Považská Bystrica
04 28 apríl

streda | 19:00
Poprad Aréna Poprad
04 30 apríl
Bratislava Randal Club, Bratislava

Máj

05 01 máj

sobota | 19:00
Košice STEEL ARÉNA Košice
05 02 máj

nedeľa | 19:00
Nitra PKO Nitra
05 05 máj
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
05 07 máj

piatok | 20:00
Bratislava Incheba Expo Aréna, Bratislava
05 07 máj

piatok | 19:00
Poprad Aréna Poprad
05 08 máj
Zvolen Zimný štadión Zvolen
05 08 máj

sobota | 19:00
Banská Bystrica Aula Beliana UMB, Banská Bystrica
05 09 máj

nedeľa | 19:00
Trenčín Dom armády, Trenčín
05 15 máj
Nitra Amfiteáter Nitra
05 15 máj

sobota | 19:00
Nové Zámky Dom kultúry, Nové Zámky
05 16 máj

nedeľa | 19:00
Bratislava Eurovia Aréna Bratislava (ŠH Pasienky)
05 16 máj

nedeľa | 18:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
05 16 máj

nedeľa | 20:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava
05 20 máj
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
05 22 máj

sobota | 18:00
Prešov Kino Scala, Prešov
05 23 máj
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
05 24 máj
Košice Collosseum Club, Košice
05 25 máj
Košice STEEL ARÉNA Košice
05 25 máj
Prievidza Zimný štadión, Prievidza
05 27 máj
Piešťany Zimný štadión Piešťany
05 27 máj
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
05 27 máj

štvrtok | 19:00
Žilina Dom odborov Žilina
05 28 máj
Banská Bystrica Amfiteáter Banská Bystrica
05 28 máj

piatok | 20:00
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
05 28 máj
Žilina Tipsport Aréna, Žilina
05 28 máj

piatok | 19:00
Piešťany Dom umenia, Piešťany
05 29 máj
Nitra Amfiteáter Nitra
05 30 máj

nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
05 30 máj
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
05 30 máj
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
05 31 máj

pondelok | 19:00
Bratislava Veľké koncertné štúdio Slov. rozhlasu, Bratislava

Jún

06 01 jún
Trenčín Zimný štadión Trenčín
06 02 jún

streda | 19:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
06 02 jún
Banská Bystrica Amfiteáter Banská Bystrica
06 03 jún

štvrtok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
06 03 jún
Poprad Zimný štadión mesta Poprad
06 03 jún
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
06 04 jún
Košice STEEL ARÉNA Košice
06 04 jún

piatok | 20:30
Červeník Dom Kultúry Červeník
06 06 jún
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
06 09 jún

streda | 20:00
Pezinok Amfiteáter, Pezinok
06 11 jún

piatok | 19:00
Trnava Amfiteáter Trnava
06 12 jún
Nitra Amfiteáter Nitra
06 12 jún
Veľká Paka Futbalové ihrisko, Malá Paka
06 12 jún

sobota | 19:30
Košice Collosseum Club, Košice
06 14 jún

pondelok | 19:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
06 18 jún

piatok | 19:00
Terchová Amfiteáter Nad Bôrami Terchová
06 18 jún
Košice Amfiteáter Košice, Košice
06 19 jún

sobota | 14:00
Žilina ŠTADIÓN MŠK ŽILINA
06 19 jún

sobota | 19:00
Bratislava Amfiteáter Rača, Bratislava
06 19 jún

sobota | 20:00
Terchová Amfiteáter Nad Bôrami Terchová
06 19 jún
Galanta Nádvorie Neogotického kaštiela, Galanta
06 20 jún

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
06 21 jún
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
06 22 jún

utorok | 19:30
Bratislava Edison Park, Bratislava
06 25 jún

piatok | 20:00
Korňa Futbalové ihrisko, Korňa
06 26 jún
Terchová Amfiteáter Nad Bôrami Terchová
06 26 jún
Žilina ŠTADIÓN MŠK ŽILINA
06 26 jún
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
06 27 jún
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok

Júl

07 03 júl

sobota | 15:00
Bátovce Priehrada Lipovina, Bátovce
07 04 júl
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 10 júl
Východná Amfiteáter Východná
07 10 júl

sobota |
Praha Praha, O2 arena
bude upresnené vstupenky
07 11 júl
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 17 júl
Dolní Lomná Amfiteátr Dolní Lomná
07 18 júl

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 25 júl

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
07 25 júl

nedeľa |
Praha Praha, O2 arena
bude upresnené vstupenky
07 31 júl
Starý Hrozenkov Přírodní amfiteátr Starý Hrozenkov

August

08 01 august

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 08 august

nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 15 august

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 22 august

nedeľa | 19:30
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok
08 27 august

piatok | 19:00
Senec Amfiteáter Senec
08 28 august

sobota | 19:00
Myjava Amfiteáter Myjava
08 29 august

nedeľa | 19:00
Pezinok Šimák Zámok Pezinok, Pezinok

September

09 03 september

piatok | 19:00
Detva Amfiteáter Detva
09 04 september

sobota | 19:00
Východná Amfiteáter Východná
09 05 september

nedeľa | 19:00
Martin Amfiteáter Martin
09 23 september
Žilina Dom odborov Žilina
09 24 september
Košice Dom umenia, Košice

Október

10 01 október

piatok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 03 október
Zvolen Dom kultúry ŽSR, Zvolen
10 04 október

pondelok | 20:00
Košice STEEL ARÉNA Košice
10 11 október

pondelok | 20:00
Nové Mesto nad Váhom Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
10 15 október

piatok | 19:00
Bratislava Incheba - Expo Aréna, hala C, Bratislava
10 21 október

štvrtok | 20:00
Zvolen Zimný štadión Zvolen
10 22 október

piatok | 20:00
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava
10 23 október

sobota | 20:00
Poprad Zimný štadión mesta Poprad
10 23 október

sobota | 20:00
Bratislava Refinery Gallery, Bratislava
10 23 október
Žiar nad Hronom MsKC Žiar nad Hronom
10 24 október
Bratislava Ateliér Babylon, Bratislava
10 26 október

utorok | 20:00
Košice STEEL ARÉNA Košice
10 28 október

štvrtok | 20:00
Bratislava Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
10 29 október
Bratislava Edison Park, Bratislava

November

11 06 november

sobota | 20:00
Viedeň Wiener Stadthalle - Halle D
bude upresnené vstupenky
11 27 november
Bratislava Majestic Music Club, Bratislava

December

12 02 december

štvrtok | 20:00
Bratislava AXA aréna NTC Bratislava
12 04 december
Bratislava Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava
12 11 december
Sliač Hotel & Spa Resort Kaskady, Sliač